1000 TL'ye sessiz klavye önerisi

Buna da iyi diyorlar ama pil sıkıntısı var. Ben şahsen sevmiyorum bu modeli. Dierya gateron optic switch'e sahip. Top 3'ün içinde yani. Attığınız klavyede outemu var o da giriş switch yani iyi değil.
Bu da bir değişiği. Muhtemelen sadece marka farklı ama yine de sorayım. Bu da aynı değil mi yine outemu?

Buna da iyi diyorlar ama pil sıkıntısı var. Ben şahsen sevmiyorum bu modeli. Dierya gateron optic switch'e sahip. Top 3'ün içinde yani. Attığınız klavyede outemu var o da giriş switch yani iyi değil.
Magic-Refiner RK68 modeli Outemu switch kullanmiyor hocam. Kendi switchleri (RK Switch) var.

Evet hocam. Zaten Dieryadan başka düzgün olan switch yok. Ya dierya ya da bütçe yükselmesi lazım daha iyi switch için. Outemu olur çoğunluğu.
Peki hocam bunlar outemu mx değil mi? Gaeto olanlar iyi diye biliyorum da.

Magic-Refiner RK68 modeli Outemu switch kullanmiyor hocam. Kendi switchleri (RK Switch) var.
Nasıldır peki dierya yerine bunu tercih etmek istiyorum gözüme daha hoş geliuor tavsiye eder misiniz?

Belki de karşında ki kişi bir çocuk? Veya o kadar para da vermek istemiyor. Bu şekilde her şeyde bütçe arttırılır. Saçma bir savunma 😂
Uğraşmayın hocam arttırsam bile o %100 bir model küçük olsun istiyorum ben. Ayrıca o kadar arttıracaksam Royal Kludge RK61 falan bakarım hani.

@serhatcandev hocam tekrardan selamlar. Düşündüm de bütçeyi 200-300 TL civarı aşarak 68 tuşlu bir model bulabilir miyiz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı