1000 TL'ye Steam yaz indirimleri oyun önerisi

Darkwebir

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, bu yaz son tren o yüzden kütüpahneyi doldurmalıyım. Steam dışı sitelerdende alabilirim örneğin eTail gibi.
Bütçem: 1000 TL.

Red2.
CP2077.
Vallhala.
FIFA 23.
Witcher.
GTA 5
Mafia.
Spider-Man
God of War.
Rust.
The Last of Us.
Banerlord 2

Aklıma grlen bunlar şu an bu oyunlar kütüpahnemde var. 2D oyunlardan hoşlanmam. Çok merak ettiğim sols oyunlar var ama çok zor Sekiro'yu denedim çok ilerlemeden sildim. Eldin ring denesemi bilemiyorum. Tüm fikirlerinize listelerinize açığım.

eTail de Spider-Man'le GoW daha ucuz fiyatlara satiliyordu, oraya bakin.
AC oyunlari ve Valhalla icin Voidu ve gamebillet sitelerine bakin. Cok daha ucuz fiyattlarda satiliyor. Oyunlar ubi hesabiniza ekleniyor.
FIFA 23 gerek yok bence. 1-2 yil icinde sunuculari kapanan bir oyuna, o para verilmez.
Elden Ring, Sekiro'ya göre biraz daha kolaydir.
CP2077 de güzel oyun ama buglari halen var. 125tl yken alinirdi. 250ykende alnabilirdi. Ama 400e alinacak bir oyun olarak görmüyorum.

Merhaba, bu yaz son tren o yüzden kütüpahneyi doldurmalıyım. Steam dışı sitelerdende alabilirim örneğin eTail gibi.
Bütçem: 1000 TL.

Red2.
CP2077.
Vallhala.
FIFA 23.
Witcher.
GTA 5
Mafia.
Spider-Man
God of War.
Rust.
The Last of Us.
Banerlord 2

Aklıma grlen bunlar şu an bu oyunlar kütüpahnemde var. 2D oyunlardan hoşlanmam. Çok merak ettiğim sols oyunlar var ama çok zor Sekiro'yu denedim çok ilerlemeden sildim. Eldin ring denesemi bilemiyorum. Tüm fikirlerinize listelerinize açığım.
RDR2 yi tercih ederdim ben

eTail de Spider-Man'le GoW daha ucuz fiyatlara satiliyordu, oraya bakin.
AC oyunlari ve Valhalla icin Voidu ve gamebillet sitelerine bakin. Cok daha ucuz fiyattlarda satiliyor. Oyunlar ubi hesabiniza ekleniyor.
FIFA 23 gerek yok bence. 1-2 yil icinde sunuculari kapanan bir oyuna, o para verilmez.
Elden Ring, Sekiro'ya göre biraz daha kolaydir.
CP2077 de güzel oyun ama buglari halen var. 125TL yken alinirdi. 250ykende alnabilirdi. Ama 400e alinacak bir oyun olarak görmüyorum.

Bazılarınız yanlış anlamış bellirtiğim oyunlar bende car zaten bunlar dışındakilerini sordum.

Elden Ring almalısın Sekiro ile alakası yok zorluk ve oynanış olarak.

480 hakkeder mi?

Uncharted alın hocam. Dying Light 2 alın.

Unchartıd aklımda Dying Light 2 denedim sarmadı 1 de öyleydi almayacağım o yüzden.

Yeni konular

Geri
Yukarı