1000₺ UPS önerisi

Bütçe
1000
Maksimum yükte 300 watt çeken sistemime bölgemde elektrik kesintileri sıklaşmaya başladığı için UPS almak istiyorum. Yaklaşık beş dakika güç sağlasa yeterli.

Ufak bir araştırmayla UPS'lerin alt modelleri olduğunu öğrendim ama ne kadar önemli bir detay olduğunu bilmiyorum. Tecrübeli ve bilgili birisi öneride bulunursa çok sevinirim. Bütçe net değil 1000₺ civarı güzel olur.

Bütçe olduğuna göre biraz ileriyi düşünerek hareket edebiliriz. Ortalama 500W tüketim için güç sağlayacak aşağıdaki ürün alınabilir. Line Interactive olması da artıdır.

Bütçe olduğuna göre biraz ileriyi düşünerek hareket edebiliriz. Ortalama 500W tüketim için güç sağlayacak aşağıdaki ürün alınabilir. Line Interactive olması da artıdır.

Bu cihaz benim makineyi kaç dakika götürür? Hesaplamayı kendim beceremedim. Bir de online olanlar daha iyi değil mi?

Bu cihaz benim makineyi kaç dakika götürür? Hesaplamayı kendim beceremedim. Bir de online olanlar daha iyi değil mi?
Online modeller daha iyi ama fiyatları da buna istinaden yükseliyor. Line Interactive bir ev kullanıcısı için yeterlidir. Bu tür ürünler için 5-10 dakika denir. İşiniz varsa, oyundaysanız güvenli çıkış için o aralığı size rahat rahat sağlar.

Geri
Yukarı