10000-11000 TL Aralığında Laptop Tavsiyesi

Calypsoo

Centipat
Arkadaşlar Max 11000 TL'ye çıkabilirim, bu fiyata 144-120 HZ ekrana sahip laptop tavsiyelerinize açığım. Sağlam olsun 5-6 yıl götürsün beni istiyorum. Hem oyun oynayacağım hem de mühendislik okuyorum AutoCAD tarzı programlar kullanacağım. Monster marka önermeyin lütfen, yeterince sorun yaşadım. Tercihen ASUS, MSI, Dell veya Acer olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:

Ekranı 120hz. Üstteki arkadaşın attığı da güzel.

Vatan bilgisayardaki çalışana sorduğumda 60hz olduğunu belirtti. 144 hz olanlar henüz Türkiye'ye gelmedi galiba.

Güvenilir bir site mi acaba? Bu ürünü araştırmıştım fakat mağazalarda stokta yok maalesef. Daha önce hiç incehesaptan alışveriş yapmadım.

Vatan bilgisayardaki çalışana sorduğumda 60hz olduğunu belirtti. 144 hz olanlar henüz Türkiye'ye gelmedi galiba.

Maalesef çalışanları biraz bilgisiz. İlk sorduğumda teşhir ürününe bakıp 60hz demişlerdi, sonradan kutusu açılmamış bir ürünü çıkartıp baktı ve 120hz olduğunu söyledi.

IMG-20191227-WA0007.jpg

Maalesef çalışanları biraz bilgisiz. İlk sorduğumda teşhir ürününe bakıp 60hz demişlerdi, sonradan kutusu açılmamış bir ürünü çıkartıp baktı ve 120hz olduğunu söyledi.

Eki Görüntüle 479921

Eğer böyleyse tercihimi bu üründen yana yapacağım teşekkür ederim. Siz ürünü kullanıyor musunuz acaba? Kullanıyorsanız soğutma performansı, ses kalitesi, klavyesi vb. durumları nasıl, memnun musunuz?

Eğer böyleyse tercihimi bu üründen yana yapacağım teşekkür ederim. Siz ürünü kullanıyor musunuz acaba? Kullanıyorsanız soğutma performansı, ses kalitesi, klavyesi vb. durumları nasıl, memnun musunuz?

Aldım fakat henüz kullanma fırsatım olmadı, 10 Ocak'a kadar da olmayacak. Alırken 120hz olduğundan emin ol. Zaten Vatan'dan alırsan ilk kurulumunu yapıp veriyorlar o sırada bakıp özelliklerinden emin olabilirsin. Ürünün youtube'da pek çok yabancı kanalda detaylı incelemesi mevcut ve hepsi olumlu. Bazıları 2019 yılının alınabilecek en iyi f/p oyun laptopu olduğunu söylüyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Aldım fakat henüz kullanma fırsatım olmadı, 10 Ocak'a kadar da olmayacak. Alırken 120hz olduğundan emin ol. Zaten Vatan'dan alırsan ilk kurulumunu yapıp veriyorlar o sırada bakıp özelliklerinden emin olabilirsin. Ürünün youtube'da pek çok yabancı kanalda detaylı incelemesi mevcut ve hepsi olumlu. Bazıları 2019 yılının alınabilecek en iyi f/p oyun laptopu olduğunu söylüyor.

Teşekkürler, vaktim olunca gidip değerlendireceğim. Fiyatına göre özellikleri gerçekten iyi gibi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı