10000-12000 TL laptop önerisi

Muhsind

Decapat
Benim 10.000 ya da en fazla 12.000 TL bütçem var. Almak istediğim laptopta (genel olarak dizüstüler) şu özelliklerin olmasını istiyorum;
  • -Taşınabilir olması (kaba ve hantal olmasın)
  • -Adobe Premiere gibi video montaj programlarını çalıştırması (iyi bir render performansı)
  • -Yazılım yapmak için uygun olması
Mesela Dell XPS 15 9570 uygun mudur? Bir de bu bilgisayarı şimdi almak mı yoksa Ağustos ayı civarı almak mı daha mantıklı? Tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim 10.000 ya da en fazla 12.000 TL bütçem var. Almak istediğim laptopta (genel olarak dizüstüler) şu özelliklerin olmasını istiyorum;
  • -Taşınabilir olması (kaba ve hantal olmasın)
  • -Adobe Premiere gibi video montaj programlarını çalıştırması (iyi bir render performansı)
  • -Yazılım yapmak için uygun olması
Mesela Dell XPS 15 9570 uygun mudur? Bir de bu bilgisayarı şimdi almak mı yoksa Ağustos ayı civarı almak mı daha mantıklı? Tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.
Kardeşim önerdiğin model gerçekten güzel lakin o fiyata ben sana bir tık daha iyisini önereyim.

Kardeşim önerdiğim modelin ağırlığı 2,9 kilogram. Biraz ağır gibi. Lakin bu önerdiğim modelin 15,6'' modelini buldum. Ağırlığı 2,4 kilogram.
Sinerji Bilgisayar'dan daha ucuz satan yerler de var. N11'de 11.500 TL civarı.

Kardeşim önerdiğim modelin ağırlığı 2,9 kilogram. Biraz ağır gibi. Lakin bu önerdiğim modelin 15,6'' modelini buldum. Ağırlığı 2,4 kilogram.
Sinerji Bilgisayar'dan daha ucuz satan yerler de var. N11'de 11.500 TL civarı.

Eyvallah kardeşim. Diğer arkadaşlarda önerileri yapsınlar ondan sonra kafamda bir değerlendirme yapıp karar vereceğim. Çok teşekkür ederim.

Bütçenize uygun GS63:

Biraz üzerinde panel + ekran kartı çok daha iyi olan GE75:

Bütçenize uygun GS63:

Biraz üzerinde panel + ekran kartı çok daha iyi olan GE75:

Eyvallah kardeşim. Aklımda bulunacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı