10000-12000 TL laptop önerisi

14 gün iade kuralı var, laptopun kutusu vs hiçbir şeyini çöpe atmazsan, sağlamsa ürün iade alacaklarını düşünüyorum.
bende aynı şekilde düşünüyorum ancak kargoyu kontrol etme meselesinde kafamda sorular var , kargocu bana imza atmadan açtırmam derse teslim almam cihazı zaten direk iade ederim , diyelim rica ettim onay verdi , cihazı görene kadar kutuyu açmalımıyım ve cihazı çalıştırmalımıyım kargocu yanımdayken onu bilemedim

Bende aynı şekilde düşünüyorum ancak kargoyu kontrol etme meselesinde kafamda sorular var, kargocu bana imza atmadan açtırmam derse teslim almam cihazı zaten direkt iade ederim, diyelim rica ettim onay verdi, cihazı görene kadar kutuyu açmalı mıyım ve cihazı çalıştırmalı mıyım kargocu yanımdayken onu bilemedim

Benim tavsiyem internetten almayın, sinerji, Vatan bilgisayar gibi mağazalardan alın hem güvenilirler hem de müşteri hizmetleri iyi, Vatan şu an kapalı, açılınca veya Vatan Bilgisayar'ın internet sitesinden laptopunu alabilirsin.

Benim tavsiyem internetten almayın, sinerji, Vatan bilgisayar gibi mağazalardan alın hem güvenilirler hem de müşteri hizmetleri iyi, Vatan şu an kapalı, açılınca veya Vatan Bilgisayar'ın internet sitesinden laptopunu alabilirsin.
elden almak için sadece vatan bilgisayar var konumumda , ayrıca vatan bilgisayarın fiyatları çok yüksek diğerlerine kıyasla
Elden almak için sadece Vatan Bilgisayar var konumumda, ayrıca Vatan Bilgisayar'ın fiyatları çok yüksek diğerlerine kıyasla

+Ekstra
Aynı fiyata bu cihazı buldum Vatan Bilgisayar'da araştırma yaparken,
Bu da ideal cihaz ancak 12K verip 2060 alabilirken 1660 Ti'a geçmek te tuhaf geliyor ama MSI kalitesi kendisine çekiyor, yakın zamanda indirim var mı, bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilirse sevinirim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı