10000-12000 yazlık korumali pantolon önerisi

kivircikenes

Zeptopat
Daha fazla  
10000-12000 pantolon önerebilir misiniz? Pantolon yazlık olursa çok iyi olur çünkü kışın motosiklet kullanmıyorum fazla. Eğer kask çok önemli derseniz sadece kask almaya yönelip pantolonu sonra alabilirim. Kask olarak LS2'nin rokie FF352 m bedenini kullanıyorum su an.

Mont olarak şuna sahibim: Shima Drift Korumalı Motosiklet Montu Haki Fiyatı ve Özellikleri

Eldiven olarak bundan aldim: Clover Storm Korumalı Motosiklet Eldiveni Gri Kamo Fiyatı ve Özellikleri

Önerilerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Montunuz güzel. Kendinden sırt korumalı gelen nadir montlardan bir tanesi. Sürtünem padleri falan da var. Parasına göre uygun. Eldiven de aynı şekilde. Müthiş bir korumaya sahip olmasa bile f/p ürünü.

Kask için açık konunuz var zaten. Ona yorum yapmıştım.

Pantolon olarak RiderDenim Efil öneririm. Özel olarak yazlık istediğiniz için sadece efil öneriyorum. Onun dışında Zifiri veya Poyraz alabilirsiniz 4 mevsim kullanılır.

Kask olarak önceki konuda dediğim gibi direkt fiber bir malzemeye mi yoneleyim yoksa biraz daha butceyi kısıp kaliteden de çok ödün vermeden exo 491 de alabilirim biraz yükseltip exo comfort FX modeli de olabilir ya da exo HX1 de olabilir nasıl bir yol önerirsiniz bütçe olarak kaskla beraber pantolon mu yoksa sadece kaska mı yoneleyim.
Montunuz güzel. Kendinden sırt korumalı gelen nadir montlardan bir tanesi. Sürtünem padleri falan da var. Parasına göre uygun. Eldiven de aynı şekilde. Müthiş bir korumaya sahip olmasa bile f/p ürünü.

Kask için açık konunuz var zaten. Ona yorum yapmıştım.

Pantolon olarak RiderDenim Efil öneririm. Özel olarak yazlık istediğiniz için sadece efil öneriyorum. Onun dışında Zifiri veya Poyraz alabilirsiniz 4 mevsim kullanılır.

Son düzenleme:
Evet. HJC F71 de güzeldir ama ben hem kullandığım için hem de başka arkadşlarımdan gelen dönütleri bildiğim için ısrarla size HX1 öneriyorum. Stoğunu sorun isterseniz.

Rica ederim. Çok beğeneceksiniz. :)
1714487502647.jpeg

Geri
Yukarı