10000-13000 TL laptop önerisi

AWCİİ

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, elimdeki laptopu satıp yeni bir tane almak istiyorum. CS:GO, pek hayranı olmasam da Valorant ve birkaç hikayeli oyun oynamak için kullanmayı düşünüyorum. Acer Nitro 5 ve Monster Abra v16.7.3 dikkatimi çekti. Monster çok önerilmiyor sanırsam ama 144Hz olması dikkatimi çekmedi değil. Ayrıca 1650 Ti ile 1650 GDDR6 gibi farklı ekran kartlarına sahipler ve bunların farkını çok bilmiyorum. Bunlar ve bunlar dışında önerileriniz varsa ve benimle paylaşırsanız çok mutlu olurum.(masaüstü almak isterdim fakat evde bulundurabileceğim bir yer yok. Laptopa tutsağım).

3050 laptop var şuan piyasada.
15k verebilirsen ROG'u veya Zephyrus'u al vermezsen bunu al:

Merhabalar, elimdeki laptopu satıp yeni bir tane almak istiyorum. CS:GO, pek hayranı olmasam da Valorant ve birkaç hikayeli oyun oynamak için kullanmayı düşünüyorum. Acer Nitro 5 ve Monster Abra v16.7.3 dikkatimi çekti. Monster çok önerilmiyor sanırsam ama 144Hz olması dikkatimi çekmedi değil. Ayrıca 1650 Ti ile 1650 GDDR6 gibi farklı ekran kartlarına sahipler ve bunların farkını çok bilmiyorum. Bunlar ve bunlar dışında önerileriniz varsa ve benimle paylaşırsanız çok mutlu olurum.(masaüstü almak isterdim fakat evde bulundurabileceğim bir yer yok. Laptopa tutsağım).

Eğer çok zorlayıcı oyunlar oynamam diyorsan 1650 yeterli olur gibi ama kronik sorunu vb. olabilir araştırmanı öneririm

Bütçen dahilinde biraz daha çıkarsan 3050'li bu laptop var yine araştırmanı öneririm

Witcher serisi ve tomb raider gibi serileri oynamayı düşünüyorum. RDR2 veya Cyberpunk gibi oyunlar oynamayacağım.

Witcher'da Ultra ayarda 1650'li olan 50-55 FPS arası oynatıyor incelemelerde sizin yerinizde olsam 1-2bin lira fazlaya Acer'ya da 3050'li Lenovo'ya bakardım son karar sizde

Geri
Yukarı