10000 TL laptop önerisi

Bütçe
10.000

binbirdag

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Elektrik-elektronik mühendisliği okuyorum. Hem okul için hem de oyun oynarken beni 5-6 sene civarında idare edecek bir laptop arıyorum. Oyun olarak genelde AoE 3, CoD4 gibi çok büyük olmayan oyunlar oynuyorum. Laptopta aradığım temel özellik ekran tazeleme hızının 144 ya da 120 olması. Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Hâli hazırda bir masaüstü bilgisayarım var. 144 ekrana alıştığım için onu şart olarak ekledim. Masaüstü bilgisayarımı satıp laptop almayı düşünüyorum. Anladığım kadarıyla Ryzen 5 5600H - GTX 1660 ya da Ryzen 5 4600H - GTX 1660 benim için ideal ancak kasa kalitesi olarak hangi marka daha iyi bunu anlayamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Elektrik-elektronik mühendisliği okuyorum. Hem okul için hem de oyun oynarken beni 5-6 sene civarında idare edecek bir laptop arıyorum. Oyun olarak genelde aoe 3, CoD4 gibi çok büyük olmayan oyunlar oynuyorum. Laptopta aradığım temel özellik ekran tazeleme hızının 144 ya da 120 olması. Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Hâli hazırda bir masaüstü bilgisayarım var. 144 ekrana alıştığım için onu şart olarak ekledim. Masaüstü bilgisayarımı satıp laptop almayı düşünüyorum. Anladığım kadarıyla Ryzen 5 5600h - GTX 1660 ya da Ryzen 5 4600H - GTX 1660 benim için ideal ancak kasa kalitesi olarak hangi marka daha iyi bunu anlayamadım.

Intel düşünürseniz:
AMD:

Geri
Yukarı