10000 bin TL oyun bilgisayarı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eğer bir kişi bir PC'ye 10000 TL yatırabiliyorsa toplamayı da bilir emin ol. Forum da bir sürü böyle vaka var. Tamam resimleri paylaşacağım diyor. Bakıyorsun 1 hafta sonra adam ortalıkta yok. :)

Eğer bir kişi bir PC'ye 10000 TL yatırabiliyorsa toplamayı da bilir emin ol. Forum da bir sürü böyle vaka var. Tamam resimleri paylaşacağım diyor. Bakıyorsun 1 hafta sonra adam ortalıkta yok. :)
İzleyip, göreceğiz. Yine de umudu bırakmayalım. Daha önceden forumda bunun gibi birisi vardı. Hayali sistem diyorduk ama topladı.

Vermeyecek ki zaten. Zannımca egosunu tatmin ediyor.
Yahu Allah sana hidayet etsin ne tanıyorum sizi işim gücüm yok mu dalga geçeyim ben aldığım zaman inşallah buraya resimlerini atarım sende görürsün. Zaten çarşamba inşallah 4k monitör geliyor onunla başlangıç yaparım

Arkadaşlar yardımcı olmayın önemli değil sizden ricam bilen bir arkadaş şu konuda yardımcı olsun yeni çıkacak 4790k mı yoksa 4960x mi iyi? Bir de 1150 slot mu seçmeliyim 2011 yani bunların ne farkı var rica bu konuda yardımcı olun yeter

Sen çarşamba görürsün inşallah monitörle başlarım insan Allahtan korkar dalga geçmeye ha israf dersen doğrudur ne diyeyim benim nefsim kadar kötüsü yok

Dün sattığım sistem buydu

• Samsung S27A950D 3D monitör
  • Nvida Zotac GTX690 4GB 512 Bit
  • Asus MAXIMUS V EXTREME Intel® Z77 Express Chipset ANAKART
  • INTEL CORE İ7-2600K, 3.40 GHZ, LGA1155, İŞLEMCİ
  • 6GB GSKILL F3-12800CL9D-8GBSR 4*4GB 1600Mhz DDR3 Memory CL9 Value Series linkteki 8 gb toplam 4 adettir
  • SSD :CORSAIR 120GB FORCE 3 2.5 SATA3 6GB(550/510 MB/S)CORSAİR L
  • 1 TB hardisk
  • SAMSUNG SH-B123L , BLU-RAY ROM, DVD YAZICI, 16X, SATA, SİYAH (KUTU
  • DARK EVO İİ (DKCHEVOİİ650SEA), 650W, USB, SES, AKRİLİK PANELLİ SİYAH OYUNCU KASASI
  • Logitech G700 Mous
  • Logitech Z 523 2.1 hoparlör

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu Intel 4790k olmasaydı Allahın izniyle bugün toplardım bu beni şaşkına çevirdi bir de R295x2 4K da 20 fpsde kalması o yüzden bu 4K sistemi kaldıracak sistem toplamak istiyorum yoksa diğer sistemimde çok güzeldi.

Bence hiç uğraşma asus cg8890 al kurtul.

Kasa çok güzel.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı