10000 TL Android tablet önerisi

Tab S9 FE alıyorsun bitiyor dostum şu an alabileceğin en güncel en iyi seçenek kendisi kalemiyle birlikte geldiği için. Takip et 9.500 TL'den satışa sunulması lazım kendi sitesinde 128 GB olan modeli.

Tab S9 FE alıyorsun bitiyor dostum şu an alabileceğin en güncel en iyi seçenek kendisi kalemiyle birlikte geldiği için. Takip et 9.500 TL'den satışa sunulması lazım kendi sitesinde 128 GB olan modeli.

Teşekkür ederim bakacağım. Huawei'ler hakkında ne dersiniz? Samsung'dan başka bir marka tablet kullandığımı hatırlamıyorum zaten 😃

O sanırsam öğrenci indirimi ile.
Direkt Samsung sitesinde baktığımda böyle gözüküyor büyük ihtimal öğrenci indirimle olabilir çünkü şu an ürün stokta gözükmüyor 128 GB modeli.

Teşekkür ederim bakacağım. Huawei'ler hakkında ne dersiniz? Samsung'dan başka bir marka tablet kullandığımı hatırlamıyorum zaten 😃
Huawei MatePad 11 kullanmış biri olarak şöyle söyleyebilirim bu cihaz gerçekten muazzam hızlı arayüz olsun görüntü kalitesi olsun çok kaliteli fakat bazı uygulamalar APK şeklinde indirilsede özellikle oyun tarafında güncellemelerde ve oyunlarda grafik konusunda bazı kararsızlıkla olabiliyor. Yani bende şu an aslında iki cihaz arasında kaldım. Bütçem genel olarak 12K -13 k civarı ya MatePad Air alacağım ya da Tab S9 FE+ :D sana önerim dersen ki ben rahat ederim APK konusunda sıkıntı olmaz o zaman direkt MatePad 11.5 almanı öneririm.

Direkt Samsung sitesinde baktığımda böyle gözüküyor büyük ihtimal öğrenci indirimle olabilir çünkü şu an ürün stokta gözükmüyor 128 GB modeli.
Direkt olarak stokta 128'lik modelleri yok zaten. Normalde 128'lik 12k olarak gözüküyor öğrenci indirimi ile 9,5'a inmiş işte.

Geri
Yukarı