Android tablet önerisi

mustafa doğanay

Hectopat
Arkadaşlar fazla uzatmadan mevzuya giriyorum iPad istemiyorum Android olsun istiyorum.

Birkaç model arasında kaldım.

Honor pad X9.

Redmi pad 6

MatePad 11.5 Huawei.

Lenovo Tab M10 Plus 3 rd.

Veya sizin önerebileceğiniz herhangi bir tablet.

Bütçe en fazla 10 11 bin TL.

Aslında özellik olarak gözüm kapalı Huawei'den yanayım ancak Google uygulamaları sıkıntı oluyor diyorlar internet ikiye bölünmüş durumda kimisi diyor ki gbox ile hiçbir sıkıntı yok gayet stabil diyor kimisi de atıyor diyor stabil değil diyor çok kötü diyor.

Arkadaşlar ne dersiniz ne tavsiye edersiniz gboxın sıkıntı çıkarmayacağini bilsem hemen alırım.
Böyle olunca bende Honor pad X9 ya da Xiaomi Redmi 6 pad düşündüm ancak fikirlerinize ihtiyacım var Huawei sorun çıkartır mı bu konuda ne dersiniz veyahut bana önerebileceğiniz başka su tablet daha mantıklı olur diyeceğiniz ne var? Bir kere alacağım hata yapmak istemiyorum en mantıklı kararı vermek için yardımcı olur musunuz?

2 bin artırsanız fıstık gibi cihazlar var.

Arkadaşlar fazla uzatmadan mevzuya giriyorum iPad istemiyorum Android olsun istiyorum.

Birkaç model arasında kaldım.

Honor pad X9.

Redmi pad 6

MatePad 11.5 Huawei.

Lenovo Tab M10 Plus 3 rd.

Veya sizin önerebileceğiniz herhangi bir tablet.

Bütçe en fazla 10 11 bin TL.

Aslında özellik olarak gözüm kapalı Huawei'den yanayım ancak Google uygulamaları sıkıntı oluyor diyorlar internet ikiye bölünmüş durumda kimisi diyor ki gbox ile hiçbir sıkıntı yok gayet stabil diyor kimisi de atıyor diyor stabil değil diyor çok kötü diyor.

Arkadaşlar ne dersiniz ne tavsiye edersiniz gboxın sıkıntı çıkarmayacağini bilsem hemen alırım.
Böyle olunca bende Honor pad X9 ya da Xiaomi Redmi 6 pad düşündüm ancak fikirlerinize ihtiyacım var Huawei sorun çıkartır mı bu konuda ne dersiniz veyahut bana önerebileceğiniz başka su tablet daha mantıklı olur diyeceğiniz ne var? Bir kere alacağım hata yapmak istemiyorum en mantıklı kararı vermek için yardımcı olur musunuz?

Uzun ömür istiyorsan Redmi alma ben Huawei'nin oyun oynanmayacaksa daha iyi performans göstereceğini düşünüyorum.

Samsung s9FE var.

Bütçe zorlamayacaksanız Honor pad X9 size film dizi ve çok absürt derecede performans istemeyen oyunlar için de yeterli performans verecektir. Huawei MatePad 11 2023 ve 11.5 modellerini kullanmış biri olarak Google sıkıntısı gerçekten çok fazla sorun teşkil ediyor. GBOX ile uygulamalar ne kadar kullanılsada çoğu uygulama kararsız çalışıyor ve asla önermiyorum

Bütçe zorlamayacaksanız Honor pad X9 size film dizi ve çok absürt derecede performans istemeyen oyunlar için de yeterli performans verecektir. Huawei MatePad 11 2023 ve 11.5 modellerini kullanmış biri olarak Google sıkıntısı gerçekten çok fazla sorun teşkil ediyor. Gbox ile uygulamalar ne kadar kullanılsada çoğu uygulama kararsız çalışıyor ve asla önermiyorum.

Hocam iyi akşamlar geçen size de sormuştuk 2 kişi. Ama araştırınca Huawei Google Play destekli değilmiş sanırım. Doğru mu acaba?

Bütçe zorlamayacaksanız Honor pad X9 size film dizi ve çok absürt derecede performans istemeyen oyunlar için de yeterli performans verecektir. Huawei MatePad 11 2023 ve 11.5 modellerini kullanmış biri olarak Google sıkıntısı gerçekten çok fazla sorun teşkil ediyor. Gbox ile uygulamalar ne kadar kullanılsada çoğu uygulama kararsız çalışıyor ve asla önermiyorum.

Ya açıkçası ben 7 yaşındaki kardesime alıyorum oynayacağı oyunlar belli performans isteyecek oyunlar değil ama Android olacak MatePad 11.5 demek ki harbiden sıkıntılı o zaman Honor pad X9 alıyorum ben hocam sağ olasın yorumun için.

Hocam iyi akşamlar geçen size de sormuştuk 2 kişi. Ama araştırınca Huawei Google Play destekli değilmiş sanırım. Doğru mu acaba?

Evet dostum Huawei'nin Google desteği yok tabii ki amborgo yüzünden. Ek uygulamalarda bu desteği sağlamak için bir nevi emülatör gibi Google Play Store gibi veyahut Gmail gibi Google destekli uygulamaları ve APK oyunları indirip oynayabiliyorsunuz lakin YouTube örneğin web üzerinden tarayıcı şeklinde girerseniz sıkıntı yok ki konforlu olmayacaktır ama GBOX benzeri uygulamalarla oyun açsanızda kararsız çalışan uygulamalar fazlasıyla olacaktır. YouTube son dönemlerinde cihazımdayken sürekli uygulamadan atıyordu GBOX sayesinde bayağı bir bunalmıştım 2 kez Huawei cihazlara şans veren biri olarak cihazın performansını ve işlemcisini test edebileceği rahat bir ortam ne yazık ki yok en sonunda diyorsun ki kullanamadığım performansı neyleyeyim ben.

Geri
Yukarı