10000 TL ekipman dahil sistem önerisi

Pisqo42

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bütçem 10000 TL bir PC almak istiyorum. Monitör, klavye, mouse olacak içinde, önerileriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
13000 TL kapatırsam çok iyi olur.

Kulaklık var mı bilmiyorum, ama varsa:

Bu arada ne tarz oyunlar oynuyorsunuz? Valorant, CS:GO gibi rekabetçi oyunlar oynamıyorsanız 10105F + RX 6600'lü daha iyi bir sistem de toplanabilir.

Son düzenleme:

Bu arada ne tarz oyunlar oynuyorsunuz? Valorant, CS:GO gibi rekabetçi oyunlar oynamıyorsanız 10105F + RX 6600'lü daha iyi bir sistem de toplanabilir.
Teşekkür ederim, AMD ekran kartı ve işlemci daha iyi birşey olma şansı varmı.

240gb yeter mi ki hocam? Bence islemciyi 11. Nesil yapip ssd 500 olmali. Bide monitörü 75hz alip ekran kartini 6600 yapsak ileride 144hz alirsaniz daha iyi olur bence

@KomoG2M Adam akıllı eli yüzü düzgün 75Hz monitörlerin zaten 144Hz monitörlerden fiyat anlamında bir farkı kalmıyor.

Ayrıca LGA 1200 anakartlarda minimum 1200TL seviyelerine geldi. 11400F'li bir sistem daha pahalıya bile patlıyor.

Teşekkür ederim, AMD ekran kartı ve işlemci daha iyi birşey olma şansı varmı.
AMD'li daha iyi bir şey toplama şansın yok.

Dediğim gibi rekabetçi tarzı oyunlar oynamıyorsan; işlemci olarak 10105F, ekran kartı olarak da RX 6600 al.

@KomoG2M Adam akıllı eli yüzü düzgün 75Hz monitörlerin zaten 144Hz monitörlerden fiyat anlamında bir farkı kalmıyor.

Ayrıca LGA 1200 anakartlarda minimum 1200TL seviyelerine geldi. 11400F'li bir sistem daha pahalıya bile patlıyor.

AMD'li daha iyi bir şey toplama şansın yok.

Dediğim gibi rekabetçi tarzı oyunlar oynamıyorsan; işlemci olarak 10105F, ekran kartı olarak da RX 6600 al.
Amd ekran kartından bahsediyorum daha mı iyi oluyor Nvidia'dan . AMD'ye karşı herhangi bir olumsuz yönüm yok ama genellikle Nvidia tercih ediliyor

Yeni konular

Geri
Yukarı