10000 TL Elektro Gitar Tavsiyesi

Dyflinn

Hectopat
Yer
Sandalye
Daha fazla  
Merhabalar,

Yazın Elektro gitar almayı düşünüyorum. Yaza doğru fiyatlar büyük ihtimal fiyatlar artar ama şimdiden aklımda fikir olması için soruyorum. Epiphone Les Paul markası hoşuma gitti. Dinlediğim birkaç kişide Les Paul vardı. 3000-10000 arası bir bütçem olacak. Sizce Les Paul alınır mı? Yoksa başka markalara mı yöneliyim?

Çaldığınız tona göre değişir. Ağır tonda şarkılar çalıyorsanız H-H, daha çok rahat Single tarzı çalıyorsanız S-S-S, ortaya karışık diyorsanız H-S-S dizilimli bir gitar almanız sizin için daha iyi olacaktır. Les Paul H-H dizilimli ve sert tonlara sahip bir gitar.

Çaldığınız tona göre değişir. Ağır tonda şarkılar çalıyorsanız H-H, daha çok rahat Single tarzı çalıyorsanız S-S-S, ortaya karışık diyorsanız H-S-S dizilimli bir gitar almanız sizin için daha iyi olacaktır. Les Paul H-H dizilimli ve sert tonlara sahip bir gitar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu tarz müzikler çalmayı düşünüyorum.

Şimdi internetten videolarına baktım tonu bence gayet hoş. Çalacağım müziklerle uyumlu teşekkür ederim.

Geri
Yukarı