10000 TL fiyat performans bilgisayar toplama

Merhabalar, direkt konuya gireceğim. Bilgisayar işlerinden çok anlamıyorum. Arkadaşıma sordum, buraya yönlendirdi. Ben de sizden yardım istiyorum. Gerek AMD, gerek Intel fark etmez. Sistem monitör ve kulaklık dahil olsun. Klavye ve fare dahil olmasın, onlar bende var.

Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

1660S ya da 2060 olmadı RX 5600 5700 XT modelleri.

1inci sistemi beğedim ama monitörü içime sinmedi bende o yuzden monitör sordum.

Hocam 1.sistemi alsanız bile 60FPS gibi oynayacaksınız güzel bir monitör olmadıktan sonra istediğiniz kadar iyi sistem alın ne anlamı var. Ayrıca işlemcisi 2600X benim önerdiğim sistemdeki 10400F 3600X'ten bile az farkla daha iyi.

1660S ya da 2060 olmadı RX 5600 5700 XT modelleri.
Hocam onlarda zaten 12500 falan.
Hocam 1.sistemi alsanız bile 60FPS gibi oynayacaksınız güzel bir monitör olmadıktan sonra istediğiniz kadar iyi sistem alın ne anlamı var. Ayrıca işlemcisi 2600X benim önerdiğim sistemdeki 10400F 3600X'ten bile az farkla daha iyi.
Hocam ryzen5 3600 3.70ghz i5 9400f 2.90ghzlerde ilerde oyunlarda darboğaz yapar.

Yok ben tam ortalama diyorum her şeye uygun bir bilgisayar başlıkta dediğim gibi fiyat performans istiyorum ben. Yani şöyle mesela başka birisi bilgisayar önerdi sonra başkası kötü dedi sonra o bilgisayar önerdi o kötü dedi anlayamadım.

Önerdiğiniz bilgisayarları çok beğendim fakat hala anlayamadım birisi iyi diyor birisi kötü tam olarak açıklayabilir misiniz?

Dostum bütçen dahilinde 1660S ve 144Hz bir monitör alman en doğrusu. İlk arkadaşın önerdiği birinci sistemde fiyatına göre güzel değil ve 2600X gibi bir işlemci var bunun dışında 60Hz kötü bir monitör almanın bir mantığı yok bunu açıklamaya çalışıyorum. 10400F+1600s bulunan önerdiğim sistem gayet güzel. Dediğim gibi AOC olan monitör 1700 sevilerine düşüyor takip et kaliteli bir monitör. Daha iyi önerileri olan varsa lütfen yazsın.

Dostum bütçen dahilinde 1660S ve 144Hz bir monitör alman en doğrusu. İlk arkadaşın önerdiği birinci sistemde fiyatına göre güzel değil ve 2600X gibi bir işlemci var bunun dışında 60Hz kötü bir monitör almanın bir mantığı yok bunu açıklamaya çalışıyorum. 10400F+1600s bulunan önerdiğim sistem gayet güzel. Dediğim gibi AOC olan monitör 1700 sevilerine düşüyor takip et kaliteli bir monitör. Daha iyi önerileri olan varsa lütfen yazsın.

Sizin önerdiğiniz şeyleri çok beğendim muhtemelen sizin önerdiklerinizi alacağım düştükleri zaman.

Yok ben tam ortalama diyorum her şeye uygun bir bilgisayar başlıkta dediğim gibi fiyat performans istiyorum ben. Yani şöyle mesela başka birisi bilgisayar önerdi sonra başkası kötü dedi sonra o bilgisayar önerdi o kötü dedi anlayamadım.
Bu bütçede toplarsak en fazla 1650S olur. Yani 1650S güzel kart da bu parayı hak etmiyor. 2022'ye kadar bekleme şansın varsa 2060 ile bir sistem toplayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı