10000 TL Gaming laptop tavsiyesi

• Konuyu başlatan Silinen üye 266150
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 66
  • Görüntüleme 3B
Hocam 10 bin TL bütçeniz varsa 1000 TL daha koyup attığım Monstera bakabilirsiniz. Yorumları vs okuyup araştırın. Arkadaşlar şaka gibi 1650 Ti atıyor. Şayet konuyu açarken söylediğiniz özellikleri istiyorsanız tavsiye ederim. Bu da GTX 1650 Ti ile RTX 2060 karşılaştırması:

Kusura bakmayın ama nedir bu Monster fanboyluğunun sebebi?

"Bir şey bilmediğimi" 1 forum mesajından mı çıkarttınız? Ayrıca Monster'ın iyi kasalı ve çok satan modelini önerdim. 500 TL daha az fiyata Slim kasası da var. Arkadaş 3 4 yıl kullanacağım diyor bu yüzden RTX 2060 ve 10750h seçtim. 16 GB RAM 17.3 inç ekran 144Hz panel var. Beğenmezse Monster direk iade alıyor. İleride sorun çıkarsa Monster'ın teknik servisi çok iyidir yarı yolda bırakmazlar. Ömürlük bakım garantisi de var. MSI teknik servisinin hangi ürünü alırsanız alın (gerek 30 klık gerek 10klık) pek de iyi olmadığını söyleyebilirim.

Monster iyi kasalı bir modeli değil, dandiklerinden. Bir dokunmanızla ekranı sallanıyor. Plastik kaliteside kötü.

Hocam 10 bin TL bütçeniz varsa 1000 TL daha koyup attığım monstera bakabilirsiniz. Yorumları vs okuyup araştırın. Arkadaşlar şaka gibi 1650 Ti atıyor. Şayet konuyu açarken söylediğiniz özellikleri istiyorsanız tavsiye ederim. Bu da GTX 1650 Ti ile RTX 2060 karşılaştırması:

1000 TL büyük bir para, malzeme kalitesi yerlerde, teknik destek 0, satış sonrası destek 0.

Hahahahah Newegg'e tekin değil diyor. "bir şey bilmeden yazma"

Yazılan özellikleri başka sitelerde araştırdığında böyle bir bilgisayarın olmadığı gözüküyor. Araştır biraz.

Kusura bakmayın ama nedir bu Monster fanboyluğunun sebebi?
Fanboyluk falan değil yahu adama herkes 1650ti öneriyor. Adam 3 4 yıl kullanayım güçlü olsun demiş. Fanboyluk dediğiniz Monster en çok satan modellerden ve özelliklerine bakılırsa F/P olarak en iyisi.
1000 TL büyük bir para, malzeme kalitesi yerlerde, teknik destek 0, satış sonrası destek 0.

Yazılan özellikleri başka sitelerde araştırdığında böyle bir bilgisayarın olmadığı gözüküyor. Araştır biraz.
Amazon.com: MSI GF65 Thin 9SD-1028 Gaming and Entertainment Laptop (Intel i7-9750H 6-Core, 32GB RAM, 4TB PCIe SSD, GTX 1660 Ti, 15.6" Full HD (1920x1080), WiFi, Bluetooth, Webcam, Win 10 Home) with Hub: Computers & Accessories
Araştırıyım bakayım... Aaa varmış ama :)

Fanboyluk falan değil yahu adama herkes 1650 Ti öneriyor. Adam 3 4 yıl kullanayım güçlü olsun demiş. Fanboyluk dediğiniz Monster en çok satan modellerden ve özelliklerine bakılırsa F/P olarak en iyisi.

Ama diyoruz ki kalitesiz, adam 4 yıl kullanacağım diyor fakat sen plastik mal öneriyorsun yahu! RTX2060 olunca her şey Ultimate kalite olmuyor.
Fanboyluk falan değil yahu adama herkes 1650 Ti öneriyor. Adam 3 4 yıl kullanayım güçlü olsun demiş. Fanboyluk dediğiniz Monster en çok satan modellerden ve özelliklerine bakılırsa F/P olarak en iyisi.

Amazon.com: MSI GF65 Thin 9SD-1028 Gaming and Entertainment Laptop (Intel i7-9750H 6-Core, 32GB RAM, 4TB PCIe SSD, GTX 1660 Ti, 15.6" Full HD (1920x1080), WiFi, Bluetooth, Webcam, Win 10 Home) with Hub: Computers & Accessories
Araştırıyım bakayım... AAA varmış ama :)

Depolamaya bak kadim dostum.

Arkadaşlar birbirinizle rekabet oluşturmanıza gerek yok lütfen bana yardımcı olun. Şimdi bu sistem Türkiye'deki sistemlere göre çok daha iyi. Bunu almak istiyorum Newegg güvenilir bir site burası kaçınılmaz. Ama arkadaşa katılıyorum o modeli hiçbiryerde bulamadım.

Araştırıyım bakayım... AAA varmış ama :)

Screenshot 2021-01-27 191423.png

Screenshot 2021-01-27 191544.png

Yeni konular

Geri
Yukarı