10000 TL hazır sistem önerisi

Hocam sanırsam reklama girebilir. Video linki falan ne oluyor bilmiyorum foruma yeniyim çok fazla bilmiyorum.
Bütçe yeterse 2 tane yetmezse 1 tane.
Toplam 10823 TL tutuyor eğer RAM 1 tane olursa 2 tane olursa 11342 TL tutuyor.
Hocam eğer aceleniz yoksa kampanyalı hazır sistemleri beklemenizde fayda var,bazıları harbiden iyi olabiliyor ve özellikle belirtmek istediğim bir kanalın kampanyaları genellikle çok iyi oluyor.Eğer acil almalıysanız rx 6600 sistemi almanızı tavsiye ederim,fakat sistemde yaklaşık 500 TL bandında bir ekleme yaparsanız işlemcide ve anakartta daha daha iyi seçeneklerle değiştirebilirsiniz.

Attığım parçalar arasında PSU ve SSD biraz sıkıntı yaşatabilirler yaklaşık 4 yıl sonrasında.Gelecek vakitlerde yenilemenizi tavsiye ederim.Anakartı alırken BIOS'u güncel bir şekilde yollamalarını istemeyi unutma.

Son düzenleme:
Hocam eğer aceleniz yoksa kampanyalı hazır sistemleri beklemenizde fayda var, bazıları harbiden iyi olabiliyor ve özellikle belirtmek istediğim bir kanalın kampanyaları genellikle çok iyi oluyor. Eğer acil almalıysanız RX 6600 sistemi almanızı tavsiye ederim, fakat sistemde yaklaşık 500 TL bandında bir ekleme yaparsanız işlemcide ve anakartta daha daha iyi seçeneklerle değiştirebilirsiniz.

Attığım parçalar arasında PSU ve SSD biraz sıkıntı yaşatabilirler yaklaşık 4 yıl sonrasında. Gelecek vakitlerde yenilemenizi tavsiye ederim. Anakartı alırken BIOS'u güncel bir şekilde yollamalarını istemeyi unutma.

Fan nerede?

Bir de 5500 daha iyi kaç kez söylüyoruz.

Hocam eğer aceleniz yoksa kampanyalı hazır sistemleri beklemenizde fayda var,bazıları harbiden iyi olabiliyor ve özellikle belirtmek istediğim bir kanalın kampanyaları genellikle çok iyi oluyor.Eğer acil almalıysanız rx 6600 sistemi almanızı tavsiye ederim,fakat sistemde yaklaşık 500 TL bandında bir ekleme yaparsanız işlemcide ve anakartta daha daha iyi seçeneklerle değiştirebilirsiniz.

Attığım parçalar arasında PSU ve SSD biraz sıkıntı yaşatabilirler yaklaşık 4 yıl sonrasında.Gelecek vakitlerde yenilemenizi tavsiye ederim.Anakartı alırken BIOS'u güncel bir şekilde yollamalarını istemeyi unutma.
Hocam şu anlık acelem yok. Okulun masrafları da bir ortaya çıksın ondan sonra almayı planlıyorum. Okul masraflarından dolayı ekleme yapamam maalesef. Dediğiniz kanalı nereden ulaştırabilirsiniz hiçbir fikrim yok. Attığınız parçalar ve ayırdığınız vakit için de ayrıca teşekkürler.

Hocam şu anlık acelem yok. Okulun masrafları da bir ortaya çıksın ondan sonra almayı planlıyorum. Okul masraflarından dolayı ekleme yapamam maalesef. Dediğiniz kanalı nereden ulaştırabilirsiniz hiçbir fikrim yok. Attığınız parçalar ve ayırdığınız vakit için de ayrıca teşekkürler.
Hocam PC öğretmeni diyeyim siz anlayın.

Hocam ne karar verdiniz ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı