10000 TL hazır sistem önerisi

Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba. 10k ile hazır olmak şartı ile alınabilecek en iyi NVIDIA ekran kartlı sistem nedir? Şartları ben koymadığım için AMD kart olsun veya toplama olsun gibi şeyler pek mümkün değil. Ben bunu buldum; ERAY-SUPER/Intel Core i3 10105F/ASUS TUF GAMING GeForce GTX 1660 Ti EVO 6GB/16GB DDR4/500GB NVMe M.2 SSD/Geforce Espor PC |ITOPYA.COM

İşlemciyi i5 yapın bütçenizi aşıyorsa r 5 3600 sistem var benzeri ona bakabilirsiniz.

Şöyle bir saçmalık varki direk 11400F seçilirse 10150 ama kasa olmadığı +0TL ile diğer kasa seçilirse 11150TL oluyor.

Hocam onu seçmek zorunda değilsiniz diye biliyorum ama tam emin değilim.

İşlemciyi i5 yapın bütçenizi aşıyorsa r 5 3600 sistem var benzeri ona bakabilirsiniz.

Hocam onu seçmek zorunda değilsiniz diye biliyorum ama tam emin değilim.

Maalesef seçmek zorunlu o olmadan spariş verilmiyor. Bilgisayar sadece e-spor oyunları, en fazla GTA için kullanılır diye düşünüyorum, kendim için bakmıyorum. E-spor oyunları için 10105F + 60 Ti ikilisi ile 1080p de 144+ FPS alacaktır sanırım. İyi midir bu sistem?

Attığınız sistem gayet iyi hocam sadece PSU TX650M yapılabilir.

PSU gayet büyük fark ekliyor onun yerine ladıktan sonra içindekini satıp başka alınırsa ne önerirsiniz? 700 bandında falan.

Maalesef seçmek zorunlu o olmadan spariş verilmiyor. Bilgisayar sadece e-spor oyunları, en fazla GTA için kullanılır diye düşünüyorum, kendim için bakmıyorum. E-spor oyunları için 10105F + 60 Ti ikilisi ile 1080p de 144+ FPS alacaktır sanırım. İyi midir bu sistem?

PSU gayet büyük fark ekliyor onun yerine ladıktan sonra içindekini satıp başka alınırsa ne önerirsiniz? 700 bandında falan.

Oynayacağınız oyunlar için yeterli diye düşünüyorum 144+FPS alır büyük ihtimal ama kesin bir cevap veremem.

Oynayacağınız oyunlar için yeterli diye düşünüyorum 144+FPS alır büyük ihtimal ama kesin bir cevap veremem.

Tamamdır teşekkürler herkese.

Geri
Yukarı