10000 TL İş Bilgisayarı Toplama

Bütçesi olabilir ama verdiği paranın hakkını verecek bir kart değil, 1080 Ti. Para kolay kazanılmıyor, ben tercih etmezdim. Yine de karar alıcının.

Bütçesi olabilir ama verdiği paranın hakkını verecek bir kart değil, 1080 Ti. Para kolay kazanılmıyor, ben tercih etmezdim. Yine de karar alıcının.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben olsam bütçemde olsaydı böyle Ti alırdım. Hatta beklerdim VEGA'ya zıplardım.

@RolandGarros o zaman parasının hakkını veren en f/p şeyleri alalım. Mesela g4560 en parasının hakkını veren işlemci.
Parası varsa en yükseği alınır, fiyatının hakkı diye bakılmaz.

@Nazım Paşa, benim neyi kastettiğimi biliyorsunuz. G4560'ı da araya sokmanız mantıksız olmuş.

Malesefki insanlarımızda para arttıkça israf da artıyor. Arkadaşa 1080 Ti da yeter, 1080 de. İnancı olan bir kişide böyle bir seçim yapar, istediği kadar zengin olursa olsun. Ayriyetten, ben öneri olarak yazdım ve sonuna da karar yine alıcının dedim, farkettiyseniz.

Para çok diye verdiğimiz paranın hakkını almıyalım, nasıl olsa paramız var. Ne kadar yanlış bir düşünce tarzı...

@RolandGarros o zaman parasının hakkını veren en f/p şeyleri alalım. Mesela g4560 en parasının hakkını veren işlemci.
Parası varsa en yükseği alınır, fiyatının hakkı diye bakılmaz.
Fiyat/Performans --> Fiyatına göre verdiği performansın çok daha fazlası demektir. Burada GTX 1080'e yetecek bir bütçeden bahsediyorsak GTX 1080 burada F/P ürünü olur.

Öyle direkt olarak düşük bütçeli bir donanımı örnek göstermenin pek bir mantığı yok.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı