10000 TL klima önerisi

Aynı klimanın 18000 BTU modelini kullanıyoruz gayet sessiz ve işini çok iyi yapıyor zaten arkasında daıkın var kurulum garanti vs bütün işlerle daıkın ilgilenmekte klimanın asıl üreticisi de mıdea kısaca bu paraya alacağın en iyi ürün olacaktır.
Hocam daha üst bir modeli var mı bunun 12000 BTU olarak?

Hocam 10000 lira altı demişsiniz ama 11000 liraya 18000 BTU'lu bir tane buldum.

Ayrıca ısıtma kapasitesi 19000 BTU.
Aynı model bu hocam sadece BTU'su fazla.

BTU = saha serinlik?

BTU = saha serinlik?

*Daha

BTU = saha serinlik?

*Daha
Hocam, daha üst bir model derken 12000 BTU olarak demiştim.

Şu şekilde izah edeyim örneğin ekran kartı önerisi istedim ve siz Asus Dual 3070 önerdiniz, ben; daha üst bir model istedim, siz ise Asus Dual 3080 önerdiniz oysa ki ben Asus ROG 3070'i kastetmiştim.

Bir tık daha anlaşılabilir olmuşumdur umarım.

Hocam, daha üst bir model derken 12000 BTU olarak demiştim.

Şu şekilde izah edeyim örneğin ekran kartı önerisi istedim ve siz ASUS Dual 3070 önerdiniz, ben; daha üst bir model istedim, siz ise ASUS Dual 3080 önerdiniz oysaki ben ASUS ROG 3070'i kastetmiştim.

Bir tık daha anlaşılabilir olmuşumdur umarım.

Ha... Kusura bakmayın hocam.

Hocam daha üst bir modeli var mı bunun 12000 BTU olarak?

Daıkın Mitsubishi gibi markaların hem yeni model hem de12.000 likleri sizin bütçede bulamayız hocam Airfel kaıra vs sizin bütçelerde biçilmiş kaftan. Ayrıca ne olursa olsun ben size 12000 BTU aşağısında almanızı önermem.
Mıtsubıshının eski bir modeli eski ama üst kalite bir şey olsun dersen bundan da aşağısı maalesef yok.
Ayrıca attığım Kaırada Wifi teknolojisi ile kontrol de mevcut istediğiniz her an istediğiniz yerden klimayı açabiliyorsunuz ilk başta gereksiz bir şey gibi geliyor ama gerçekten çok işe yarar bir özellik.

Daıkın Mitsubishi gibi markaların hem yeni model hem de12.000 likleri sizin bütçede bulamayız hocam Airfel kaıra vs sizin bütçelerde biçilmiş kaftan. Ayrıca ne olursa olsun ben size 12000 BTU aşağısında almanızı önermem.
Mıtsubıshının eski bir modeli eski ama üst kalite bir şey olsun dersen bundan da aşağısı maalesef yok.
Ayrıca attığım Kaırada Wifi teknolojisi ile kontrol de mevcut istediğiniz her an istediğiniz yerden klimayı açabiliyorsunuz ilk başta gereksiz bir şey gibi geliyor ama gerçekten çok işe yarar bir özellik.
Peki bütçeyi 15000-20000 TL civarlarına çıkarsam ne alabilirim 12000 BTU olarak? Sessizlik çok önemli.

Peki bütçeyi 15000-20000 TL civarlarına çıkarsam ne alabilirim 12000 BTU olarak? Sessizlik çok önemli.
Açıkçası bu kadar çıkmaya gerek yok diye düşünüyorum odanız zaten küçükmüş gereksiz bir harcama olur gibime geliyor yine de çıkarım dersen seçenekler baya bir artıyor iyice araştırmak lazım.

Açıkçası bu kadar çıkmaya gerek yok diye düşünüyorum odanız zaten küçükmüş gereksiz bir harcama olur gibime geliyor yine de çıkarım dersen seçenekler baya bir artıyor iyice araştırmak lazım.
Anladım, muhtemelen Kaira'yı alacağım o halde. Fark edilir bir sessizlik farkı olmadığı sürece yükseltmeye değmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı