10000 TL Laptop seçimi

Ben bu ürünü görene kadar bu ürünü düşünüyordum ama hala kararsızım, birinde 144hz 1660ti, diğerinde sanırım 60hz ama 2060 var. Tulpar T7 V19.3 17.3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook
Yalnız hp modellerin soğutması çok iyi de monster konusunda emin olamiyorum çok şikayet var
Monster alınmaz. GTX 1660 TI için o kadar para dökülmez. Zaten o performansı alamayacaksınız 144 hz hiçbir oyunda tam anlamıyla çalışmayacak.

Eklemeyi unutup sonradan fark edip ekledim. Ben bu konuda çok kararsızım ama hp kasa olarak çok hoş görünüyor da 144hz gerekli mi onu sorgulamak gerekmeye başladı
Güzel gözüküyor gerçekten. Alın o zaman, tereddütlü olarak Monster almayın gidip. Sonuçta göze hitap da etmeli bu cihazlar.

Bu model geçen hafta indirimde 9783 liraya satıldı. Takip ederseniz benzer fiyattan alırsınız.

Teşekkürler önerin için :) Oyun için kullanacağım 15.6 çok da hoş olmaz ondan ötürü, 17.3 olan modellere yöneleceğim...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı