10000 TL oyuncu koltuğu önerisi

Bütçe
10000

KralımBen

Hectopat
Öncelikle boyum 190 kilom 100-110 civarı arasında. 10000 TL'ye kadar bütçem var.
İstediğim özellikler;
- Uzun süre bilgisayar başında olduğum için en önemli şey rahat bir koltuk olmasıdır.
- Terleme yapmayan bir kumaşa sahip olmasını istiyorum. O yüzden deri koltukları sevmiyorum. Kumaş olmasını tercih ederim.
- 180 derece yatay özelliği ve 4D kolçak özelliği olması da tercihimdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hawk Future ya da Exvega Pandora modellerine bakabilirsiniz hocam. Normalde bunların yanında xdrive 'da öneriyordum fakat artık çin malı sattığı için önermiyorum.

@KrizNoe öncelikle cevabınız için teşekkür ediyorum. Şu an kullandığım koltuk xDrive Akıncı RGB modeli. Uzun süreden beri kullandığım için bu koltuk için tecrübe sahibi oldum ve benim için gerçekten inanılmaz bir yanlış koltuk seçimi olmuş. Yaz dönemlerinde deri olduğu için terleme olayı yapıyor ve şu an artık beni süngerleri memnun etmiyor ve inanılmaz bir popo ağrısı yapıyor.
Bende araştırmalarım sonucu benim için uygun koltuğun sanırım Exvega olduğu gördüm ama benim baktığım model Andromeda modeli siz Pandora modelini önermişiniz ikisi arasındaki fark nedir?
Ben alacağım koltuğu karar verip bu ürünü sipariş geçtim.

EXVEGA Andromeda 2024 Dokuma Kumaş Profesyonel Oyuncu Koltuğu Masaj Özellikli Siyah aldım.
  • Opsiyonlar:
    Çift Mekanizma
  • Opsiyonlar:
    Bel yastığına masaj özelliği
  • Opsiyonlar (199,00 TL):
    Baş yastığına masaj özelliği
  • Opsiyonlar (540,00 TL):
    Ayak Uzatma
  • Opsiyonlar (760,00 TL):
    4D Kolçak seti
    Visco sünger

Maliyeti 7.837 TL olarak geldi bana opsiyonları ile beraber. Koltuğu deneyimledikten sonra yazarım.

Son düzenleme:
@KrizNoe öncelikle cevabınız için teşekkür ediyorum. Şu an kullandığım koltuk xDrive Akıncı RGB modeli. Uzun süreden beri kullandığım için bu koltuk için tecrübe sahibi oldum ve benim için gerçekten inanılmaz bir yanlış koltuk seçimi olmuş. Yaz dönemlerinde deri olduğu için terleme olayı yapıyor ve şu an artık beni süngerleri memnun etmiyor ve inanılmaz bir popo ağrısı yapıyor.
Bende araştırmalarım sonucu benim için uygun koltuğun sanırım Exvega olduğu gördüm ama benim baktığım model Andromeda modeli siz Pandora modelini önermişiniz ikisi arasındaki fark nedir?
Ben alacağım koltuğu karar verip bu ürünü sipariş geçtim.

EXVEGA Andromeda 2024 Dokuma Kumaş Profesyonel Oyuncu Koltuğu Masaj Özellikli Siyah aldım.
  • Opsiyonlar:
    Çift Mekanizma
  • Opsiyonlar:
    Bel yastığına masaj özelliği
  • Opsiyonlar (199,00 TL):
    Baş yastığına masaj özelliği
    Ayak Uzatma
  • Opsiyonlar (760,00 TL):
    4D Kolçak seti
    Visco sünger

Maliyeti 7.837 TL olarak geldi bana opsiyonları ile beraber. Koltuğu deneyimledikten sonra yazarım.
Hocam deneyimlerinizi aktarır mısınız aynısını almayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı