10000 TL sistem önerisi

Bütçe
10000

kemaalgram

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 10000 TL sistem toplamak istiyorum. Monitor dahil olursa süper olur. Ekran kartını önerirseniz 2. el bir şekilde alabilirim. AMD temalı bir sistem düşünüyorum Intel işlemcileri garip bir şekilde sevmiyorum. Fakat fiyat açısından ve performans açısından uygun olursa denenebilir. Sistemi 4-5 ay içerisinde kademeli bir şekilde yükseltebilirim.

Genellikte FiveM, Valorant, CS:GO tarzı oyunlar oynuyorum.

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ekran kartını sonradan eklesem bile ne ekleyebilirim ki? Zira aylık 1650 TL aldığım staj maaşını uzun süre biriktirmem gerekir. Aileme yük olmak istemiyorum.

Demek istediğim 5600G Vega 7 ile şimdilik size yeterli gelecektir daha sonra AAA oyunlar oynamak isteseniz 3060 falan takmak için birikim yapabilirsiniz.
7845₺ +monitör.

Son düzenleme:
Üye olunca extra indirim oluyor.
Site güvenilir mi? bir sıkıntı çıkarır mı

Demek istediğim 5600G Vega 7 ile şimdilik size yeterli gelecektir daha sonra AAA oyunlar oynamak isteseniz 3060 falan takmak için birikim yapabilirsiniz.
7845₺ +monitör.

Teşekkürler ekran kartını da sonradan alacağım mecbur. Valorant ve CS gibi oyunlarda alacağım FPS değeri ne olur bilginiz var mıdır?

Site güvenilir mi? bir sıkıntı çıkarır mı

Teşekkürler ekran kartını da sonradan alacağım mecbur. Valorant ve CS gibi oyunlarda alacağım FPS değeri ne olur bilginiz var mıdır?
GTA5 (yüksek) : 45-55 FPS.
Valorant (low): 120-170 FPS.
CS:GO (orta) : 120-160 FPS.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı