10000 TL Sistem Önerisi

Bütçe
10.000TL
Stok soğutucu 5600 ısıtmaz ayrıca o fiyat farkına değmiceğini düşünüyorum sonuçta F/P bir sistem topluyoruz o 250 TL vermek yerine bir soğutucu alırız.

5600 tray alın oradanda kaar yaparsınız.

Stok soğutucu 5600 ısıtmaz ayrıca o fiyat farkına değmiceğini düşünüyorum sonuçta F/P bir sistem topluyoruz o 250 TL vermek yerine bir soğutucu alırız.

5600 tray alın oradanda kaar yaparsınız.

Stok soğutucu 5600'ü soğutmaz mı demek istediniz? Kutulu alacağımıza tray + soğutucu alalım hem daha serin çalışır hem de soğutucu 250TL'ye denk gelmiş olur demek istediniz anladığım kadarıyla?

Gayet güzel hocam kullananlar 60 dereceyi geçmediğini belirtiyor.
Tamamdır değerlendireceğim, teşekkür ederim.

Güncelleme : R5 5600 kutulu stok fanlı 18 ay garantili 2350TL'ye satın aldım.

Şimdi sıra RAM de :) İki tane aklıma yatan model var. Sizce hangisini tercih etmeliyim? Veya sizin önerdiğiniz bir model var mı?
RAM-1
RAM-2
Not: Direk son sayfaya gelen arkadaşlar için aldığım anakart ASUS TUF B450 Gaming Plus II

Son düzenleme:
Tamamdır değerlendireceğim, teşekkür ederim.

Güncelleme : R5 5600 kutulu stok fanlı 18 ay garantili 2350TL'ye satın aldım.

Şimdi sıra RAM de :) İki tane aklıma yatan model var. Sizce hangisini tercih etmeliyim? Veya sizin önerdiğiniz bir model var mı?
RAM-1
RAM-2
Not: Direk son sayfaya gelen arkadaşlar için aldığım anakart ASUS TUF B450 Gaming Plus II
İki tane aynı RAM i atmışsınız.
Attığınız model güzel, onun dışında bu RAM ler alınabilir :
Önerim sondaki 4000+ MHz değerine sahip RAM i almanız.

İki tane aynı RAM i atmışsınız.
Attığınız model güzel, onun dışında bu RAM ler alınabilir :
Önerim sondaki 4000+ MHz değerine sahip RAM i almanız.
RAM pardon hocam.
4133Mhz daha mantıklı geldi. Anakartım da 4400 e kadar destekliyor zaten sanırım. CL değerleri de güzel o Mhz'ye göre sanırım attığınızı alacağım.

RAM alındı.

KASA + PSU bakıyorum. Alttaki ürün hoşuma gitti. Fiyatı da güzel. Ne dersiniz?

Son düzenleme:
RAM pardon hocam.
4133MHz daha mantıklı geldi. Anakartım da 4400'e kadar destekliyor zaten sanırım. CL değerleri de güzel o MHz'ye göre sanırım attığınızı alacağım.

RAM alındı.

Kasa + PSU bakıyorum. Alttaki ürün hoşuma gitti. Fiyatı da güzel. Ne dersiniz?

Kasa ve PSU alınmaz tam bir C4.

Para varsa;

Yoksa;

Geri
Yukarı