10000 TL sistem önerisi

Biraz daha tanınan markalardan bulabilir misiniz mesela Casper Lenovo HP Dell ASUS MSI gibi

15 veya 20k olabilir tabii bulabilirseniz 10k.
Monitörle birlikte 20K mı hocam ona göre önereyim.
Monitörsüz
Monitörlü

NVIDIA ve Intel takıntın devam etmiyorsa üstte @xDraco hocamın attığı sistemlere bakabilirsin.

Hocam takıntı başka bir şey benim dediğim deneyim daha önce AMD'den çektiklerim bana deneyim olarak geri döndü.

Dalga geçiyor bu adam ya 10k mı 20k mı? Adamları burada birbirine düşman etmişsin.

Yorum kasmak için yazmayın öneri sunun.

Monitörle birlikte 20k mı hocam ona göre önereyim.
Monitörsüz.
Monitörlü.

AMD'nin bu kartla ilgili bir sıkıntısı vardı sanırım o yüzden bu karttan uzak durmaya çalışıyorum fakat teşekkür ederim yine de.

Hocam takıntı başka bir şey benim dediğim deneyim daha önce AMD'den çektiklerim bana deneyim olarak geri döndü.

AMD'nin bu kartla ilgili bir sıkıntısı vardı sanırım o yüzden bu karttan uzak durmaya çalışıyorum fakat teşekkür ederim yine de.
Butcen dahilinde alınacak en performanslı sistemler knk.

Arkadaş zaten öneri sunuyor. Bu bütçede sana en iyi sistemleri atıyoruz. i5 12400F ve RTX 3060 (12 GB)'lı sistemlere bak o zaman.

Arkadaş zaten öneri sunuyor. Bu bütçede sana en iyi sistemleri atıyoruz. i5 12400F ve RTX 3060 (12 GB)'lı sistemlere bak o zaman.
Yani şu sistem dururken gidip hala 3060ti 3070 alacaksa kendi bilir :D

Geri
Yukarı