10000 TL Sistem Toplama

Bütçe
10.000 TL

377372

Hectopat
Merhaba Technopat ailesi. Öncelikle aynı konudan bulunduğu halde yorum olarak sorumu sormamak üzere yeni konu açma ihtiyacı duydum. Bir hafta gibi bir süredir araştırma yapıyorum ve bu gece alacağım sistemi. Sistemi kullanım amacım oyundan ziyade hafif derecede katı modelleme olacak. Oyun olarak Heartstone ve DotA 2 gibi oyunları oynayacağım. Asıl amaç AutoCAD ve SolidWorks'ü -render çok nadir olacak şekilde- kullanmak. Tavsiyeler bölümünden ekim ayı tavsiyelerinden bütçeme göre seçtiğim sistemin fiyatını çıkarttım. Linkteki gibi 10000 TL'yi aştı. Beni uzun bir süre götürecek şekilde bu sistemin 10000 TL'ye çekmek istiyorum. Bu bileşenlerin arasındaki uyumu hakkında çok bilgim yok. Soket gibi olsun. Ayrıca darboğaz şeklindeki terimi de tam olarak bilmediğim için kafama göre davranmak istemdim. Sizden rica edeceğim konu bu linkteki sistemi 10.000 TL fiyata çekmeme yardımcı olabilir misiniz? Ayrıca linkteki site dışında önerebileceğiniz bir site var mıdır?

Şimdi baktımda birçok parça itopyada stokta yok ben size toplyayım internetten bence alın böyle.
5700 XT önermiyorum. Onun yerine 2060 alabilirsiniz. Daha az performans verir ama kafanız rahat olur. İtopya'dan toplamanızı önermem. Farklı farklı sitelerden alsanız olur mu?
5700xt su an bir sıkıntısı yok. Neden almasınki :).

Adata Gammix D30 XPG 8 GB 3200 MHz DDR4 CL16 AX4U320038G16A-SR30 Bellek Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (2 adet)

Şimdi baktımda rx5700xt fiyatlar uçmuş 2060 tercih edebilirsiniz.

Dostlarım güzel bir gelişme yaşandı. Bütçemi 12000 TL ye çıkarabildim bir şekilde. İlk belirtiğim sistemi alayım mı sizce ? Diğer türlü sizin önerdiklerinizden birisini alacağım. Hangi siteden almamı önerirsiniz peki?

Dostlarım güzel bir gelişme yaşandı. Bütçemi 12000 TL ye çıkarabildim bir şekilde. İlk belirtiğim sistemi alayım mı sizce ? Diğer türlü sizin önerdiklerinizden birisini alacağım. Hangi siteden almamı önerirsiniz peki?
O sistem hiç olmamış hocam ben size bir tane daha toplayayıp geliyim.

Son düzenleme:
O sistem hiç olmamış hocam ben size bir tane daha toplayayıp geliyim.
5700 XT almasanız ve monitörü değiştirseniz mis gibi sistem.

Bunlarla değiştirmenizi öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı