10000 TL Sistem Toplama

Bütçe
10.000 TL
Arkadaşlar sonunda topladım, bir sorun yok gibi ama kafamın basmadığı bu RGB ayarlaması beni içinden çıkılamaz duruma soktu.
Anakarttaki RGB yi aktifleştirmek için ayrıca bir soket mi var anakartta? 24 pinlik soket dışında?
Bu konu benim için çözülmüştür. Moderatörler kapatabilirler konuyu.

Son düzenleme:
Arkadaşlar sonunda topladım, bir sorun yok gibi ama kafamın basmadığı bu RGB ayarlaması beni içinden çıkılamaz duruma soktu.
Anakarttaki RGB yi aktifleştirmek için ayrıca bir soket mi var anakartta? 24 pinlik soket dışında?
Bu konu benim için çözülmüştür. Moderatörler kapatabilirler konuyu.
Merhaba, biraz önce forumda açtığınız konuya göz attım ve bende sizin gibi bir amaçla pc toplamayı düşünüyorum. Kullanacağım programlar AutoCad - 3ds Max (Vray yada Corona render ile kullanacağım) olacak. İşimi görecek bir sistem arıyorum yada en azından beni birkaç yıl götürsün, param olunca en iyisini toplamaya çalışırım. Aynı zamanda bende sizin gibi işin donanımsal kısmından anlamıyorum :) Topladığınız sistemi buraya atabilir misiniz?

Merhaba, biraz önce forumda açtığınız konuya göz attım ve bende sizin gibi bir amaçla pc toplamayı düşünüyorum. Kullanacağım programlar AutoCad - 3ds Max (Vray yada Corona render ile kullanacağım) olacak. İşimi görecek bir sistem arıyorum yada en azından beni birkaç yıl götürsün, param olunca en iyisini toplamaya çalışırım. Aynı zamanda bende sizin gibi işin donanımsal kısmından anlamıyorum :) Topladığınız sistemi buraya atabilir misiniz?
Hocam bütçeniz ne kadar rtx serisi toplamak daha iyi olur ya da 3000 serisini beklemek.

Merhaba, biraz önce forumda açtığınız konuya göz attım ve bende sizin gibi bir amaçla PC toplamayı düşünüyorum. Kullanacağım programlar AutoCAD - 3DS Max (vray ya da corona render ile kullanacağım) olacak. İşimi görecek bir sistem arıyorum ya da en azından beni birkaç yıl götürsün, param olunca en iyisini toplamaya çalışırım. Aynı zamanda bende sizin gibi işin donanımsal kısmından anlamıyorum :) topladığınız sistemi buraya atabilir misiniz?

PSU Sharkoon kasa da Sharkoon T6 yapın aynı sistem aslında ama arkadaş çok daha pahalıya toplamış.
Monitör.
Bu da bekleyebiliyorsanız 2-3 ay kadar RTX 3060'lı bir sistem toplanılabilir ama bu sistem güzel oldu. Yalnız PSU 650W Sharkoon yapmayı unutmayın.

Geri
Yukarı