10000 TL'ye iyi video çeken telefon önerisi

Merhaba, Instagram için güzel video çeken titreme yapmayan telefon önerir misiniz? İkinci el olur teşekkür ederim.
İkinci El;
•iPhone 11
•iPhone XS Max
•iPhone XS
•S21
•Mi 11 Ultra (Yurtdışı)
Özellikle sosyal medya istiyorsan Android cihazları eleyip,iOS cihaz almalısın.

2. el olarak XS Max ve S21 önerebilirim, bütçe artırabilirsen Galaxy Note 20 Ultra ya da Galaxy Note 10+ al, 20 Ultra SD 865+ modeli 11 Pro Max'den bile daha fazla ekran süresi veriyor ama ülkemizde garantili olarak satılmıyor, video performansları şahane zaten. Sıfır olarak S20 FE'lere bakabilirsin ama Exynos 990'lu modeller var, Snapdragon modellerine göre fazla güç tüketiyor, özellikle mobil veride 2K çözünürlük ile bir gün çıkartmak çok zor.

Son düzenleme:
2. el olarak XS Max ve S21 önerebilirim, bütçe artırabilirsen Galaxy Note 20 Ultra al, SD 865+ modeli 11 Pro Max'den bile daha fazla ekran süresi veriyor ama ülkemizde garantili olarak satılmıyor. Sıfır olarak S20 FE'lere bakabilirsin ama Exynos 990'lu modeller var, Snapdragon modellerine göre fazla güç tüketiyor, özellikle mobil veride 2K çözünürlük ile bir gün çıkartmak çok zor.
Exynos 990 genel olarak sorunlu. Sadece güç tüketimi değil. SnapDragon versiyonu alınabilir cihaz.

Exynos 990 genel olarak sorunlu. Sadece güç tüketimi değil. Snapdragon versiyonu alınabilir cihaz.

Güç tüketiminden başka ne sorunu varmış? Isınma deme bana yük altında bütün işlemciler ısınır, güç tüketimini de son güncellemelerde çok iyi toparladılar mobil veri, 1440p ve yüksek parlaklıkta 4-5 saat ekran süresi alıyor, Wi-Fi'de ve 120 Hz 1080P'de 7 saat civarı ekran süresi almak mümkün... iPhone 11 HD ve 320 PPI panel ile 6 buçuk saat ekran süresi alıyor... GoS'u iyileştirdiklerinden beri gayet kararlı ve stabil değerlerde sunuyor, fixlemeden önce de GoS'u kapatıp sabit FPS'ler alabiliyordun zaten...

@BehzatAmirim neden hahaha attığınızı açıklayabilir misiniz?

Son düzenleme:
S21.
S21 FE.
S20 FE de olabilir ama eskide ve eski şaşalığı kalmadı üstelik S21 serisiyle aralarında fark yok çok.
Üstüne ekleyebilirseniz S22 ya da.
2.el iPhone 12.
Bu arada S21 ve S22 4K 60FPS video çekerken tüm kameralarını kullanıyor.
Diğerleri 4K'da tüm kamerlarını kullanmıyor yazılım farkı.

2. el olarak XS Max ve S21 önerebilirim, bütçe artırabilirsen Galaxy Note 20 Ultra ya da Galaxy Note 10+ al, 20 Ultra SD 865+ modeli 11 Pro Max'den bile daha fazla ekran süresi veriyor ama ülkemizde garantili olarak satılmıyor, video performansları şahane zaten. Sıfır olarak S20 FE'lere bakabilirsin ama Exynos 990'lu modeller var, Snapdragon modellerine göre fazla güç tüketiyor, özellikle mobil veride 2K çözünürlük ile bir gün çıkartmak çok zor.

Exynos 990 verimli bir işlemci değil ve Exynos'lu S20 FE ürerimi durduruldu zaten.
S20 FE kullanıyorum harika.

Exynos 990 verimli bir işlemci değil ve Exynos'lu S20 FE ürerimi durduruldu zaten.

Son düzenleme:

Tamam verimli bir işlemci olmaması onu genel anlamda sorunlu yapmaz. Evet verimsiz, güç tüketiminin fazla olduğunu söylemiştim, bunu da son güncellemelerde çok iyi topladılar ve devam ediyorlar.

Tamam verimli bir işlemci olmaması onu genel anlamda sorunlu yapmaz. Evet verimsiz, güç tüketiminin fazla olduğunu söylemiştim, bunu da son güncellemelerde çok iyi topladılar ve devam ediyorlar.

Aşırı derecede ısınıyor.
Ben S20 FE ile 100-25 arası şarjla 20 saat ekran kapalı 120Hz de 5 saat 50 dk ekran süresi aldım.
Exynosluda 100-1 arası 120 Hz 4 saat.

Buyurun.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220710-202924_Device care.jpg
    Screenshot_20220710-202924_Device care.jpg
    50,3 KB · Görüntüleme: 16

Yeni konular

Geri
Yukarı