10000 TL'ye iyi video çeken telefon önerisi

Üstteki cümlede AMOLED siyaha boyamaz yazmışsın, alttaki cümlende de IPS boyar yazmışsın. Doğal olarak siyaha boyamış anlamı çıkıyor. Bunun için açıklama yaptım zaten.

AoD'u IPS cihazlara getirmemelerinin sebebi de çok fazla güç tüketeceğini bildiklerinden dolayı olabilir. Çünkü AMOLED bir cihazda AoD açtığında sadece saat göstergeleri çalışırken IPS bir cihazda bütün her yer çalışacağı için sanki ekran açıkmış gibi güç tüketimi yapar.
Evet IPS panelde siyahlar gösterilirken de şarj tüketimi olduğu için AOD olmuyor.

İkinci El;
•iPhone 11
•iPhone XS Max
•iPhone XS
•S21
•Mi 11 Ultra (Yurtdışı)
Özellikle sosyal medya istiyorsan Android cihazları eleyip,iOS cihaz almalısın.
Bende ios düşünüyorum ama android kullanmakta çok özgür hissettiriyor s21 s22 alınca iPhone 8 den kötü story atmasın ama o yüzden kararsız kaldım
2. el olarak XS Max ve S21 önerebilirim, bütçe artırabilirsen Galaxy Note 20 Ultra ya da Galaxy Note 10+ al, 20 Ultra SD 865+ modeli 11 Pro Max'den bile daha fazla ekran süresi veriyor ama ülkemizde garantili olarak satılmıyor, video performansları şahane zaten. Sıfır olarak S20 FE'lere bakabilirsin ama Exynos 990'lu modeller var, Snapdragon modellerine göre fazla güç tüketiyor, özellikle mobil veride 2K çözünürlük ile bir gün çıkartmak çok zor.
Peki Android telefonla sıkıntı yaşar mıyım? Kalite düşmesin Instagramda özellike video konusunda titreşim olunca çok kalite düşüyor diye biliyorum.

Bende iOS düşünüyorum ama Android kullanmakta çok özgür hissettiriyor S21 S22 alınca iPhone 8'den kötü story atmasın ama o yüzden kararsız kaldım.

Peki Android telefonla sıkıntı yaşar mıyım? Kalite düşmesin Instagram'da özellike video konusunda titreşim olunca çok kalite düşüyor diye biliyorum.

Maalesef o sosyal medya optimizasyon sorunu yaşarsınız uygulamalar Android'de az para kazanıyor diye biliyorum.

Bende iOS düşünüyorum ama Android kullanmakta çok özgür hissettiriyor S21 S22 alınca iPhone 8'den kötü story atmasın ama o yüzden kararsız kaldım

Peki Android telefonla sıkıntı yaşar mıyım? Kalite düşmesin Instagram'da özellike video konusunda titreşim olunca çok kalite düşüyor diye biliyorum.

Hayır yaşamazsın, S22'de sorun tamamen çözüldü içiniz rahat olsun, S21 FE'de ben öyle aman aman bir kalite kaybı yaşamadım, hikayeyi nasıl atıyorsam öyle çıkıyordu aynı şekilde postta da. İçiniz rahat olsun, One UI, Android tarafının en optimize edilmiş ve en stabil arayüzüdür.

S20 FE öneririm 2 gündür kullanıyorum kamerasını çok beğendim.

S21 daha mantıklı aralarında çok fiyat farkı yok.
S20 FE eskidi artık ya ve fiyat değmez S21 F/P ve daha iyi fiyatlarına göre.
Zaten S21 ana kamera ile S20 FE ana kamera aynı sensör.
Bende S20 FE Snapdragon kullanıyorum çok memnunum ama bu fiyata alınmaz ya da artık alınmaz.
(Yazılım farkıda var mesela S20 FE 4K video çekerken tüm kamerlarını kullanmıyor ama S21 kullanıyor)

S20 FE öneririm 2 gündür kullanıyorum kamerasını çok beğendim.

30X optik Zoom.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220705-221359_Samsung Members.jpg
    Screenshot_20220705-221359_Samsung Members.jpg
    14 KB · Görüntüleme: 18
  • 20220708_204206.jpg
    20220708_204206.jpg
    22,8 KB · Görüntüleme: 15
  • 20220708_210601.jpg
    20220708_210601.jpg
    50,3 KB · Görüntüleme: 14

Geri