10000 TL'ye kadar telefon önerisi

Bütçe
100000
Hocam S20 FE ne kadar ekran süresi veriyor.

A34 ne kadar.
S20 FE kendim kullanıyorum.5,5-7,5 bazen daha fazla ekran süresi alıyorum ama minimum 5 saat oluyor.Fakat @cumali_032 hocamda da S20 FE var o daha az ekran süresi alıyor ve hakem heyetine yolladı telefonu.Aldığı satıcıdan mı kaynaklı bilmiyorum.A34'ün ekran süreside minimum 6 saat en fazla da 8,5 saat olması lazım.

@Ahmet06han S20 FE için 6 saat. @cumali_032 @yus4ff
A34 ise yaklaşık 8 saat.
S20 FE kişisel kullanimda max 5.5-6 saat gördüm üstelik bu performans 60hz'de zar zor aldim. İlla 1 kisi yasamamis diye herkes yasamicak diye bise yok. Bana gore sogutmasi yeterli olmayan kisisel kullanimda bile dayanmayan bir telefondur.

Hocam bu telefon nedir?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Peki bende bir şey soracağım S20 FE 2 yıllık bir telefon Android sürümü güncelleme alıyor mu alıyorsa da ne kadar süre alacak A34 daha yeni bir telefon değil mi?
Almayacak.A34 5 güncelleme alacak fakat S20 FE,A34'ten kat kat iyi bir telefon.

Hocam bu telefon nedir?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
S23 ama her Samsung telefonda var zaten bu özellik.

Hocam güncelleme almaması kötü bir durum değil mi ben 2-3 sene kullanacağım telefonu.
Hâlâ S6 Edge,S8,S9 kullanan kişiler var.Büyük bir problem değil.Ama kişiden kişiye göre de değişir.Güvenlik güncellemeleri problem olabilir o kadar onda da dikkatli olup her şeye tıklamazsanız sorun olmaz.

Geri
Yukarı