10000 TL'ye Legion Y25G-30 360 Hz alınır mı?

emin.0016

Hectopat
Daha fazla  
Düşük gecikme yüksek Hz sahip monitör almak istiyorum. Bu monitör fiyatına göre çok ucuz. Diğer 360Hz'ler ile arasındaki fark nedir alınır mı? Kaçırmak istemiyorum diğerlerine göre sorun yoksa ve fiyatına değerse.

Son düzenleyen: Moderatör:
Düşük gecikme yüksek Hz sahip monitör almak istiyorum. Bu monitör fiyatına göre çok ucuz. Diğer 360Hz'ler ile arasındaki fark nedir alınır mı? Kaçırmak istemiyorum diğerlerine göre sorun yoksa ve fiyatına değerse.

Kalitesi veya kronik sorunu olup olmadığı hakkında bir fikrim yok. Ama renk değeri ve kontrast olarak gösterilen değerden biraz düşük ve eğer renkler sizin için önemliyse yetersiz gelebilir.

1679124275235.png

Aşağıda bırakacağım ASUS monitör Lenovo'dan daha iyi gözüküyor. Bir bakın derim.

Kalitesi veya kronik sorunu olup olmadığı hakkında bir fikrim yok. Ama renk değeri ve kontrast olarak gösterilen değerden biraz düşük ve eğer renkler sizin için önemliyse yetersiz gelebilir.

Eki Görüntüle 1705645

Aşağıda bırakacağım ASUS monitör Lenovo'dan daha iyi gözüküyor. Bir bakın derim.

Hocam aşağıda attığınız monitörün değerleri nasıl diğer monitörlere göre iyi mi?

Eki Görüntüle 1705645

Hocam bu renk değerleine nasıl ulaştınız acaba ? Bu monitör nasıldır acaba ? https://www.amazon.com.tr/gp/product/B09JT542QK/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Alienware de HDR 400 ve G-Sync yok gibi bunlar önemli özellikler mi bilgin var mı hocam olmasa da olur mu?

G-Sync gömülü geliyor ViewSonic'te. En büyük avantajı bu zaten.
Alienware'de G-Sync açmak için DP kablo ile bağlantı yapıp, NVIDIA Denetim Masası'ndan aktif etmen gerekiyor. Gömülü G-Sync kadar olmasa da iş görüyor.

Aman aman önemli değil. AMD kart kullanan hiç buna bakmaz mesela. Yüksek FPS alan oyuncular Sync aktif etmiyor. Ayrı bir konu.

HDR biraz aldatıcı oluyor. Beklediğin kadar kaliteli HDR'ye sahip değil. Fakat tercih edilebilir.

Ben FPS oyunculuğu için Alienware monitörü daha başarılı buluyorum. Güzel tepkimeye sahip.

Geri
Yukarı