9800 TL'ye 360 Hz monitor alınır mı?

StartPy

Kilopat
Daha fazla  
Selam, 1080 Ti ekran kartina sahibim. Bu monitoru verimli olarak kullanabilir miyim? Parasinin hakkini verir mi yoksa bu kadar para vermeye gerek yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemciniz nedir? Çok güçlü değilse ve ileride yükseltme gibi niyetiniz yoksa 240 Hz alsanız daha kârlı olur.

İşlemciniz nedir? Çok güçlü değilse ve ileride yükseltme gibi niyetiniz yoksa 240 Hz alsanız daha kârlı olur.
İşlemcim i7 7700k hocam. Yakın özelliklere sahip 240 hz ile arasında 1000 ₺ farkediyor sanıyorum. İleride yeni ekran kartı alabilirim ileriye dönük te yatırım olarak düşünebilir.

İşlemcim i7 7700K hocam. Yakın özelliklere sahip 240 Hz ile arasında 1000 ₺ fark ediyor sanıyorum. İleride yeni ekran kartı alabilirim ileriye dönük te yatırım olarak düşünebilir.

İşlemci yükseltmek daha iyi olur hatta gidip işlemci anakart yukseltimi yapıp ekran kartı ile kombolayip monitörü daha sonradan almak daha mantıklı olur
He ama sen ki fiyatların artacağından şüpheliysen şu an başta gidip 360 Hz alabilirsin.

Alınır ama o işlemciyle sıkıntı yaşarsınız. Ekstra 1000TL'yi verin bayağı iyi yatırım olur bu arada. 1000TL günümüzde çok da iyi bir para değil.

Bence gereksiz. Güzelinden 2k 144 Hz öneririm.
Daha önceki monitorüm bu özelliklere sahipti
İşlemci yükseltmek daha iyi olur hatta gidip işlemci anakart yukseltimi yapıp ekran kartı ile kombolayip monitörü daha sonradan almak daha mantıklı olur
He ama sen ki fiyatların artacağından şüpheliysen şu an başta gidip 360 Hz alabilirsin.
Hocam artacağını düşünüyorum şimdiye kadar ne aldıysam mutlaka arttı fiyatı, şuan ki sistem ile bir deneyeceğim memnun kalırsam böyle kullanmaya devam ederim
memnun kalmazsam yavaş yavaş upgrade arayışlarına girerim diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı