10000 TL'ye Monitör Dahil 2K veya 4K Sistem Tavsiyesi

R5 2600x ile 2070 darboğaz olmaz ama FHD bir monitör kullanırsan zaten ekran kartı %100 kullanmayacaktır kendini.
Önerebileceğiniz 1500 1600 tl civarında monitör var mı acaba?
R5 2600x ile 2070 darboğaz olmaz ama FHD bir monitör kullanırsan zaten ekran kartı %100 kullanmayacaktır kendini.
Alınır mı bu hocam sizce?

Son düzenleme:
Önerebileceğiniz 1500 1600 tl civarında monitör var mı acaba?

Alınır mı bu hocam sizce?
4k için 60hz olabilirdi ama 2k monitörler için ben 144hz öneririm. Tabi ekran kartınızın ne olacağına bağlı.

@Soljersx Madem böyle bir ihtiyacın var konu açabilirsin, neden adamın konusuna kaynak yapıyorsun? Hoş bir haraket değil. Burası bunun için var, bilgi almak ve yardım görmek. Ayrı konu açarsan itina ile yardım edebilirim. Diğer türlü yorum yaparsam konu sahibine ayıp olur.

@Soljersx Madem böyle bir ihtiyacın var konu açabilirsin, neden adamın konusuna kaynak yapıyorsun? Hoş bir haraket değil. Burası bunun için var, bilgi almak ve yardım görmek. Ayrı konu açarsan itina ile yardım edebilirim. Diğer türlü yorum yaparsam konu sahibine ayıp olur.
Haklısın hocam 2 defa konu açtım ama geri dönüş olmamıştı rahatsız ettiysem konu sahibini özür dilerim kolay gelsin..

Beni yanlış anlamanı istemem. Konu açtıysanız ve cevap gelmediyse etiket sistemini kullanabilirsiniz. Böyle konulara sürekli bakan kişiler var. @Pantheon yazarsan mesela ben o konuyu görürüm ve müsayit bir zamanda dönerim.

Hocam o bütçeye 2K sistem zor. En kötü yazın ve öncesi toplayacak olsan iyi olurdu. Son 2 ayda ağır zam yedi parçalar.Gönderi 2019muş üzgünüm arkadaşlar yeni farkettim :D

Yeni konular

Geri
Yukarı