10000 TL'ye PS5 için monitör önerisi

Brhnnclk

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Şu an FHD IPS 32" 8ms 50Hz TV monitör kullanıyorum 10 bin e kadar PS5'e uyumlu monitör ne alınabilir bütçem fazla yok yardımcı olursanız sevinirim.

Bizim cihazla 4K da 30 FPS oynatıyor değil mi?

Yani FHD düşük ms 120 Hz civarı 27" bir monitör yeterli olur mu?

En önemli soru monitör değiştirmeye gerek var mı? Sadece hikayeli oyun oynuyorum.

Şuan bunu kullanıyorum bilgisayarda. Bende PS5 aldım daha bu sabah. Konsol modu var monitörde, PS5 ile direkt tecrübe etmedim ancak monitör gayet güzel.

Şuan bunu kullanıyorum bilgisayarda. Bende PS5 aldım daha bu sabah. Konsol modu var monitörde, PS5 ile direkt tecrübe etmedim ancak monitör gayet güzel.
4k 30 FPS oynattığı için oyunları 60 FPS oynamak için performans modunu sseçeceğim. O yüzden 4k Monitör Almak Mantıklı gelmiyor. Ben de yanlış biliyor olabilirim tabi

4k 30 FPS oynattığı için oyunları 60 FPS oynamak için performans modunu sseçeceğim. O yüzden 4k Monitör Almak Mantıklı gelmiyor. Ben de yanlış biliyor olabilirim tabi
O konuda hiçbir bilgim yok. Ancak eğer öyleyse 2K 60 FPS oynamayı 4K 30 FPS'ye tercih ederim.

.....

Aynı Cihazın 24" veya 27" i var mıdır ki? Yakından oynadığım için ekran biraz küçük olsun istiyorum

.....

Aynı Cihazın 24" veya 27" i var mıdır ki? Yakından oynadığım için ekran biraz küçük olsun istiyorum
Şöyle bir model var ancak hem curved hemde VA panel, şahsen G321Q daha mantıklı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı