10000 TL'ye PUBG Mobile için telefon önerisi

Bütçe
10000

Witches

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Geliştirici
10000 TL'ye PUBG Mobile oynamak için telefon önerisi istiyorum. Kamerası falan o kadar da önemli değil şarjı yüksek olsun ve PUBG'yi 60 FPS kaldırsın istiyorum. Son olarak telefon 120Hz veya 90Hz olmalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam telefon hakkında çok fazla şikayet yoksa almak isterim. Sizin düşündüğünüz bir eksikliği/kötülüğü var mıdır?
Xiaomi arayüz sistemi telefonu aşırı yoruyor. PUBG için bütçenin üzerine birkaç bin daha eklerseniz Samsung A34 daha iyi olur. Hem performans, hem arayüz hem de kamera olarak çok daha iyi cihaz.

10000 TL'ye PUBG Mobile oynamak için telefon önerisi istiyorum. Kamerası falan o kadar da önemli değil şarjı yüksek olsun ve PUBG'yi 60 FPS kaldırsın istiyorum. Son olarak telefon 120Hz veya 90Hz olmalı.

Realme 10 Pro.
Xiaomi Redmi Note 11 Pro.

Xiaomi arayüz sistemi telefonu aşırı yoruyor PUBG için bütçenin üzerine birkaç bin daha eklerseniz Samsung A34 daha iyi olur.

Arada çok fark var 10000TL civarı bir şeyler arıyorum. Şarj olarak sıkıntı yaşatır mı Redmi Note 11 Pro Plus 5G?

Arada çok fark var 10000TL civarı bir şeyler arıyorum. Şarj olarak sıkıntı yaşatır mı Redmi Note 11 Pro Plus 5G?
Şarj olarak sorun yaşamazsınız ama cayır cayır yanıyor telefon.

Hocam telefon hakkında çok fazla şikayet yoksa almak isterim. Sizin düşündüğünüz bir eksikliği/kötülüğü var mıdır?
Epey'de kullanıcıları genelde memnun, oyun ağırlıklı kullanım için net bir eksiği yok. Kendi fiyat bandı için mantıklı bir cihaz. Biraz daha çıkarsanız F4 alın, yoksa Note 11 Pro+.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı