10000 TL'ye yurt dışı telefon önerisi

Bütçe
10000

Singua

Hectopat
Makaleler
1
Bütçe 10000TL yurt dışı Android telefon önerir misiniz? Kullanım amacı oyun, video/yayın seyretme. İşlemcisi güzel bir şey önerirseniz çok iyi olur.

Note 12 Pro Speed kullanıyorum, cihazım yurt dışı, işlemcisi Snapdragon 778g PUBG Mobile'ı kasmadan akıcı bir şekilde 60FPS sabit oynayabiliyorum bayağı güzel telefon tavsiye ederim, 7200e almıştım şu anda 7500 civarında satılıyor.

Bence 10 bin TL yurt dışı cihaza vereceğine üstüne koy Türkiye cihazı al derim. 10 bin TL'lik cihazı açtırmak için yurt dışına mı çıkacaksın yoksa 30 bin harç mı yatıracaksın. İlla ufak maliyete son model alayım dersen de 30 bin TL'ye 14 Pro Max falan al.

Note 12 Pro Speed kullanıyorum, cihazım yurt dışı, işlemcisi Snapdragon 778g PUBG Mobile'ı kasmadan akıcı bir şekilde 60FPS sabit oynayabiliyorum bayağı güzel telefon tavsiye ederim, 7200e almıştım şu anda 7500 civarında satılıyor.
Bu speed modelini hiç duymadım araştıracağım teşekkürler.

Bu Speed modelini hiç duymadım araştıracağım teşekkürler.

POCO X5 Pro 5G ile aynı tasarım ve özelliklere sahip bir cihaz ismi bu şekilde sadece, internetten tasarımlarına bakabilirsin.

Bence 10 bin TL yurt dışı cihaza vereceğine üstüne koy Türkiye cihazı al derim. 10 bin TL'lik cihazı açtırmak için yurt dışına mı çıkacaksın yoksa 30 bin harç mı yatıracaksın. İlla ufak maliyete son model alayım dersen de 30 bin TL'ye 14 Pro Max falan al.

30 bin vermesine gerek yok, alacağı yer bir IMEI atar olur biter.

@cekumi1 Note 12 Pro Plus alacağım normal IMEI attırıcam direnç için açtırmak istemiyorum cihazı siz ne şekil kullanıyorsunuz normalse güncellemede IMEI gitti mi efendim yazar mısınız?

@cekumi1 Note 12 Pro Plus alacağım normal IMEI attırıcam direnç için açtırmak istemiyorum cihazı siz ne şekil kullanıyorsunuz normalse güncellemede IMEI gitti mi efendim yazar mısınız?

Telefonu alalı 6-7 ay oldu, yeni yıla girdiğimiz için devlet 120 gün daha süre verdi şu anda IMEI attırmadım aldığım yer temmuz ayında gel IMEI atarız demişti, benim cihaza dirençli olacak şekilde IMEI atılacak, sizin alacağınız cihaz içinde baktım ama dirençle alakalı bir şey çıkmadı, şimdi şöyle bootloader kilidini açarsan istediğin bölgenin ROM'unu kurabilirsin, benim cihaza güncelleme gelmişti güncelledim hiçbir şekilde IMEI gitmedi, ama dikkat etmen gereken bootloader kilidi onu ne olur ne olmaz diye aç çünkü telefon brick olursa ve bootloader kilidi kapalı olursa tek çözüm telefoncuya götürüp yaptırmak onun masrafı da 500-600 civarı, bootloader kilidini açmak içinde forumu araştırabilirsin, baktığım zaman alacağın cihaza HyperOS güncellemesi de gelmiş sana tavsiyem cihazı al bootloader kilidi açıksa global HyperOS ROM'unu kur keyfine bak zamanı geldiğinde de IMEI'sini attırırsın, gidip o kadar TR kayıtlı cihazına para vermene gerek yok, umarım yardımcı olabilmişimdir aklına takılan soru veya başka bir şey varsa sorabilirsin, hayırlı akşamlar.

Geri
Yukarı