30.000 TL'ye yurt dışı telefon önerisi

EmreLds

Kilopat
Makaleler
5
Merhaba, Polonya'ya gideceğim gelirken kendime telefonda alacağım oradan. Bütçem 25.000-30.000 TL arası bir şey benim için en önemli öncelik kamera sonrasında ekran kalitesi. Ekran kalitesi dediğim monitörlerde olan IPS panel muhabetti telefonlarda nasılsa bunlar benim önceliklerim.

@ZCPS21
1707770294743.png

Bütçeme göre var ama pek emin olamadım Samsung ya da iPhone yurt dışı cihazlarını alınca ne olacağını biliyorum bunu nasıl kullanacağım? Birde hangi özelliği için önerdiniz?

Merhaba, Polonya'ya gideceğim gelirken kendime telefonda alacağım oradan. Bütçem 25.000-30.000 TL arası bir şey benim için en önemli öncelik kamera sonrasında ekran kalitesi. Ekran kalitesi dediğim monitörlerde olan IPS panel muhabetti telefonlarda nasılsa bunlar benim önceliklerim.

Telefon da en iyi ekran AMOLED ve OLED'dir.
Samsung'un s serisine bakabilirsiniz hocam.
Yada söyle söyle birşeylerde olabilir Redmi Note 13 pro 5g kamera iyi ekran iyi daha iyi işlemci olabilir sadece. Tabi bu bütçenin biraz altında.

Telefon da en iyi ekran AMOLED ve OLED'dir.
Samsung'un s serisine bakabilirsiniz hocam.
Yada söyle söyle birşeylerde olabilir Redmi Note 13 pro 5g kamera iyi ekran iyi daha iyi işlemci olabilir sadece. Tabi bu bütçenin biraz altında.
Teşekkürler S serisini biraz düşünüyorum sonuçta Samsung kalitesi ama ben bir daha asla Redmi veya herhangi bir Xiaomi telefon almam. :D

Bütçeme göre var ama pek emin olamadım Samsung ya da iPhone yurt dışı cihazlarını alınca ne olacağını biliyorum bunu nasıl kullanacağım? Birde hangi özelliği için önerdiniz?
Oneplus 12'de Snapdragon 3 ve yeni nesil Sony lensi var, kamera ve oyun performansı sorun olmamalı. Bunun harici fiyakalı batarya ve çip özellikleri de vardı, lansmanın da bahsetmişlerdi.

Yine Sony Xperia 5 V'de lensi ile öne çıkıyor ama Sony yazılım desteğinden ötürü sevilmiyor.

Bütçende bulabilirsen S23+ veya 23 Ultra işine yarar ama IMEI muhabbeti için yorumum yok, yıllar öncesinin IMEI klonlama probleminde kaldım ben. 😂

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Geri
Yukarı