100000 TL'ye hazır sistem önerisi

30k+ bütçede hazır sistem mantıksız.
Kullanım amacınız nedir?
Monitörünüz var mı?
@messinicocugu hocam yardımcı olacaktır.

Neden mantıksız oluyor ki.

Bu sistem toplanabilir:

Ancak hazır istersen buna da bakabilirsin(fotoğraftaki gibi yap.):

100k verdiğim bilgisayarda INNO3D ekran kartını kullanmak istemiyorum İtopya'da kendim toplasam fiyat ne olur ki.

Son düzenleme:
Neden mantıksız oluyor ki.

100k verdiğim bilgisayarda INNO3D ekran kartını kullanmak istemiyorum İtopya'da kendim toplasam fiyat ne olur ki.
INNO3D kötü bir marka değil ki, toplanan sisteme bakın.

Neden mantıksız oluyor ki
Hazır sistemlerde özelleştirme seçenekleri zengin değil ve aynı fiyata daha iyileri toplanabiliyor.

Arkadaşlar delinin biri kuyuya taş atıyor, kırk akıllı çıkaramıyor sözü bu günler için söylenmiş. Bu konuyu açan arkadaşın eski gönderilerine bakarsanız sizi oyaladığının farkına varırsınız. Herkese iyi çalışmalar.

Kim kimi oyalıyor olum ne anlatıyon sen.

Oğlum falan hoş değil. Burası seviyeli bir forum. İnsanların vakitlerini çalıyorsun başka bir şey değil. Buraya yazarken bile vakit kaybediyorum. Sana daha cevap yok güzel kardeşim.

Birader bana karşı saygısızca yorum atarsan sana karşı öyle konuşurum. Değerli vaktini ne olur burada harcama.

ITOPYA | Gaming Ürünler ve Bilgisayar Bileşenlerinin Yeni Dünyası şöyle bir şey topladım arkadaşlar uyumsuz parça vb veya şunu alırsan daha iyi olur diyebileceğiniz bir parça varsa yardımcı olur musunuz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı