10000TL civarı laptop önerisi

Onureis34

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, başlıkta da gördüğünüz gibi 10K civarı laptop almak istiyorum. Hem oyun hem hafif edit, hafif render kullanımı için. 1 haftadır bakıyorum 144 Hz 120 Hz 60 Hz bunlar kafamı çok yordu. Dün Acer almak istiyordum bugün HP yarın da Lenovo olacak gibi :D artık işin ehlilerini sorup bu akşam satın almak istiyorum. Öneri tavsiyelerinizi bekliyorum.

Edit : Aklımdaki olan ürün linki https://www.hepsiburada.com/acer-ni...y-001-p-HBV00000VFUAS?magaza=BOZDAN Teknoloji

Son düzenleme:
Asus'un ısınma sorunu var diyorlar ne kadar doğru acaba sizce acer nitro 5 serisi nasıl?

Bu bütçeye almışken 1650ti almak daha doğru olur sanki uzun süreli bir kullanım için.

Asus'un ısınma sorunu var diyorlar ne kadar doğru acaba sizce acer nitro 5 serisi nasıl?

Bu bütçeye almışken 1650ti almak daha doğru olur sanki uzun süreli bir kullanım için.
O zaman attığım Lenovo'nun 1650Ti'lisi de var. Onu inceleyebilirsiniz. Ayrıca Acer Nitro 5 serisi de 1650'den oluşuyor. Fakat performanslarına sıkıntı olacağını sanmam. Bu arada bahsettiğiniz ısınma sorunu HP'lerde var. Eğer ASUS markasını da düşünürseniz aşağıdaki önerimdir.

Asus Tuf A15'lerin aşırı derecede ısındıklarını görmüştüm.
Yeni kasa Acer'ların 4800h ve 1650Ti olan modeline göz atabilirsiniz.

O zaman attığım Lenovo'nun 1650 Ti'lisi de var. Onu inceleyebilirsiniz. Ayrıca Acer Nitro 5 serisi de 1650'den oluşuyor. Fakat performanslarına sıkıntı olacağını sanmam. Bu arada bahsettiğiniz ısınma sorunu HP'lerde var. Eğer ASUS markasını da düşünürseniz aşağıdaki önerimdir.

Ekte attığım ürün 1650 Ti Lenovo ile karşılaştırınca ne düşünüyorsunuz sizce hangisi?
Asus Tuf A15'lerin aşırı derecede ısındıklarını görmüştüm.
Yeni kasa Acer'ların 4800h ve 1650Ti olan modeline göz atabilirsiniz.
i5 10300h 144hz 1650ti mi yoksa ryzen 7 4600h 1650ti mı? Öneri olarak hangisi.

Geri
Yukarı