10000TL'ye kadar vantilatör önerisi

kalsiyumcanavari

Hectopat
Daha fazla  
Bizim iki odamız var. İkisi de pişiyor. Bir tane odaya çok nadir gidiliyor. Diğeri de aktif kullanılıyor ve ben genellikle bu odadayım. Diğer odaya birileri gelirse oraya taşıyabileceğiz bir vantilatör lazım, normal vantilatör hiç kullanamadım ama gittiğim yerlerde hep sıcak hava attığını gördüm. Ben de bu yüzden ortalama 5K ila 7K civarı iyi bir vantilatör arıyorum, yok bu bütçe işini görmez 10K'ya çık derseniz önerilere açığım ama genellikle 5 ila 7 olursa daha iyi olur. Kesin çözüm değilse 10'a çıkın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vantilatör, klima anlamamda o fiyata klima alınıyor; vantilatör ne alaka?

Vantilatöre 10bin tl verilmez. Bence o bütçeye klima alın.

Detayları anlattım iki oda var bir tanesine çok az gerekiyor yani haftada 3 saatlik falan ama kesin lazım oluyor. O 3 saatten sonra yine bu odaya gelmeli. Klima gelir mi? (Gelmez) Bu yüzden soğutacak iyi bir şey arıyorum. 10K olması şart değil 4K da olur ama yeter ki soğutsun. Sıcak hava atmasın. Soğutmuyorsada oturulabilecek şekilde kalmalı. Sıcak havayı geri çevirmemeli.

Detayları anlattım iki oda var bir tanesine çok az gerekiyor yani haftada 3 saatlik falan ama kesin lazım oluyor. O 3 saatten sonra yine bu odaya gelmeli. Klima gelir mi? (Gelmez). Bu yüzden soğutacak iyi bir şey arıyorum. 10K olması şart değil 4K da olur ama yeter ki soğutsun. Sıcak hava atmasın. Soğutmuyorsada oturulabilecek şekilde kalmalı. Sıcak havayı geri çevirmemeli.

Detayları anlattım iki oda var bir tanesine çok az gerekiyor yani haftada 3 saatlik falan ama kesin lazım oluyor. O 3 saatten sonra yine bu odaya gelmeli. Klima gelir mi? Bu yüzden soğutacak iyi bir şey arıyorum. 10K olması şart değil 4K da olur ama yeter ki soğutsun. Sıcak hava atmasın. Soğutmuyorsada oturulabilecek şekilde kalmalı. Sıcak havayı geri çevirmemeli.
Bunu koyuyorsun salona evi püfür püfür yapıyor 24000 BTU.

Geri
Yukarı