Vantilatör önerisi

TheLunar

Centipat
Daha fazla  
Vantilatör alacağım. Orta fiyatlı bir vantilatör önerebilir misiniz?

1000TL civarı olmasın.

Antalya'da yaşıyorum. Cehennem sıcaklarına uygun bir vantilatöre ihtiyacım var.

Flavel FLV 1670 AV Vantilatör yıllardır bu vantilatörü kullanıyorum çok sağlam pervanesine ara sıra can sıkıntısından kalem sokuyorum pervane zarar görmüyor sinirlenince boks torbası gibi yumruk atıp yere seriyorum kafa atıyorum hiçbir şey olmuyor dayanıklı bayağı öneririm. Buna benzer Beko marka vantilatörde var muhtemelen aynı ürün farklı ürün onu da alabilirsiniz.

Vantilatör alacağım. Orta fiyatlı bir vantilatör önerebilir misiniz?

1000TL civarı olmasın.

Antalya'da yaşıyorum. Cehennem sıcaklarına uygun bir vantilatöre ihtiyacım var.
Bim e gelmiş hocam bende oradan aldım 400tl idi sanırım

Flavel FLV 1670 AV Vantilatör yıllardır bu vantilatörü kullanıyorum çok sağlam pervanesine ara sıra can sıkıntısından kalem sokuyorum pervane zarar görmüyor sinirlenince boks torbası gibi yumruk atıp yere seriyorum kafa atıyorum hiçbir şey olmuyor dayanıklı bayağı öneririm.
Hocam siz fantezi yaşıyonuz o ne

Flavel FLV 1670 AV Vantilatör yıllardır bu vantilatörü kullanıyorum çok sağlam pervanesine ara sıra can sıkıntısından kalem sokuyorum pervane zarar görmüyor sinirlenince boks torbası gibi yumruk atıp yere seriyorum kafa atıyorum hiçbir şey olmuyor dayanıklı bayağı öneririm.

Hocam stres testiniz güzelmiş ama bütçe o kadar değil.

BİM'e gelmiş hocam bende oradan aldım 400TL idi sanırım.

Hocam siz fantezi yaşıyonuz o ne.

Hangi marka gelmiş BİM'e?

A101 de rubenis marka bir vantilatör var da 400TL alsam mi acaba?

1000TL civarı olmasın dedim 500-600TL bütçe. Şimdi birisi gelir 1-2K'lık vantilatör atar diye dedim. Ayrıca hangi marka kullaniyorsunuz?
Okuyamamışım pardon. Bir tanesi 15 20 yıllık bir şey ama hala çalışıyor. Diğeride orta halli bir şey işte. Markalarını bilmiyorum. Yapabiliyorsanız ama 1 tanesine vermek yerine bütün parayı iki tane vantilatöre bölün ama.

Geri
Yukarı