1000TL %60 klavye önerisi

%60 değil %65 ama beğeneceğinizi düşünüyorum.

%60 değil %65 ama beğeneceğinizi düşünüyorum.
Kargoları açılmadı hocam.
Ayrıca aliexpresste 800 tl.

Red switch almanı öneririm çünkü blue switch çok ses çıkarıyor oyun oynarken seni rahatsız edebilir seni rahatsız etmezse bile ses başkalarına gidebilir o yüzden bence red switch al

Red Switch almanı öneririm çünkü blue Switch çok ses çıkarıyor oyun oynarken seni rahatsız edebilir seni rahatsız etmezse bile ses başkalarına gidebilir o yüzden bence red Switch al.

Blue Switch aldım ve beni rahatsız etmesede ailemi çok rahatsız ediyor yanlarında kullanırken çekiniyorum sesten o yuzden red istiyordum zaten leaven K610 gözüme çarptı onu almayı düşünüyorum beni memnun eder mi? Trendyol'da buldum en sağdaki renge tıklarsın fiyatı 950'ye düşüyor. Alınır mı?

Blue Switch aldım ve beni rahatsız etmesede ailemi çok rahatsız ediyor yanlarında kullanırken çekiniyorum sesten o yuzden red istiyordum zaten leaven K610 gözüme çarptı onu almayı düşünüyorum beni memnun eder mi? Trendyol'da buldum en sağdaki renge tıklarsın fiyatı 950'ye düşüyor. Alınır mı?

Ama bu Türkçe klavye değil İngilizce onun yerine Redragon alabilirsin

Leaven Ãıkarılabilir Kablolu Hot Swap Rgb Mekanik Oyuncu Gamer Klavye Fiyatı, Yorumları - Trendyol bu modeli Türkçe Q bunu alabilirsin

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı