1000TL akıllı saat önerisi

Esgardir

Kilopat
Merhaba arkadaşlar, giyilebilir teknoloji konusunda bir sürü marka ve çeşit var dolayısıyla biraz kararsız kaldım o yüzden öneri bekliyorum. Başlıkta belirttiğim gibi bütçe maksimum 1000 lira, çok zorlarsam en fazla 1100'lere çıkabilirim. Ayrıca ille de 1000 liralık öneri olmasına gerek yok eğer kaliteliyse daha ucuz modellere de bakacağım. Benim için olmazsa olmaz özellikleri saymadan önce belirteyim, kesinlikle bileklik değil saat istiyorum, hatta diktörtgen/kare şeklinde değil yuvarlak bir tasarımı olmalı. Olmasını kesinlikle istediğim özellikler ise şöyle:
1- Pil ömrü en az 3 gün dayanmalı normal bir kullanımda (ekranı sürekli açık tutmayacağım ama bildirimleri okumak için telefonuma bağlı olur uyku takibi özelliği vs. açık olur)
2- Kare veya dikdörtgen olmasın.
3- Benzer fiyat skalasındaki diğer akıllı saatlerin özelliklerini taşısın, bundan kastım hoparlör veya mikrofon değil, nabız, fitness, bildirim okuma veya yanıtlama, müzik kontrolcüsü ve benzeri özellikleri taşıması.

Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Dipnot: Benim aklımda aslında Galaxy Watch active vardı ancak internette araştırdığıma göre şarjı çok çabuk bitiyormuş, ondan dolayı biraz kararsızım.

Bildirim yanıtlama özelliği kesin olacak diyorsanız Samsung modellerine yönelin. Bütçeyi aşıyor ama dediğiniz özellikler için gerekli.

Bildirim yanıtlama özelliği kesin olacak diyorsanız Samsung modellerine yönelin. Bütçeyi aşıyor ama dediğiniz özellikler için gerekli.
yanıtlama çok önemli değil ama okuma özelliği olması şart benim için
Kesinlikle Garmin almalısın ya da Apple Watch. Diğerlerini kaliteli bulmuyorum.
markayı daha önce hiç duymamıştım, önerdiğiniz bir model var mıdır?

yanıtlama çok önemli değil ama okuma özelliği olması şart benim için

markayı daha önce hiç duymamıştım, önerdiğiniz bir model var mıdır?
O zaman Watch GT2 alınabilir biraz inceleyin isterseniz. Huawei pil performansı olarak da rakiplerinden önde.

Geri
Yukarı