1000TL akıllı saat önerisi

inancmetin

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle bu konuyu 2. defa açtığım için rahatsız olanlardan özür dilerim. Bir hesaplama hatası sonucu bütçemi 500TL belirtmiştim diğer konuda. Neyse konuya dönecek olursak:

1-Arama yapılabilsin.

2-Mi 9T ile uyumlu olsun.

3-Ben yüzücüyüm ve saati yüzerken kolumdan çıkarmak istemem yani suya, toza vs. dayanıklı olsun.

4-Galaxy Watch'un yandan mekanizması hoşuma gitti ama bütçemi aşıyor ona benzer olabilir ama şart değil.

5-Mesaj görülebilsin.(Yazılsa iyi olur ama şart değil).

6-Kalp ritmi ölçümü yapabilsin.

7- İçerisi konforlu olsun, burada anlatmak istediğim uygulamaların görünümü.

Şimdiden sağ olun iyi günler...

@Sylveon.

Vestelin yeni çıkardığı akıllı saate bak istediğin özellikleri kapsıyor mu bilmiyorum ama paran cepte kalır 250 tl gibi bir fiyatı var ve parasının hakkını veriyor

Öncelikle bu konuyu 2. defa açtığım için rahatsız olanlardan özür dilerim. Bir hesaplama hatası sonucu bütçemi 500TL belirtmiştim diğer konuda. Neyse konuya dönecek olursak:

1-Arama yapılabilsin.

2-Mi 9T ile uyumlu olsun.

3-Ben yüzücüyüm ve saati yüzerken kolumdan çıkarmak istemem yani suya, toza vs. dayanıklı olsun.

4-Galaxy Watch'un yandan mekanizması hoşuma gitti ama bütçemi aşıyor ona benzer olabilir ama şart değil.

5-Mesaj görülebilsin.(Yazılsa iyi olur ama şart değil).

6-Kalp ritmi ölçümü yapabilsin.

7- İçerisi konforlu olsun, burada anlatmak istediğim uygulamaların görünümü.

Şimdiden sağ olun iyi günler...

@Sylveon.
Akıllı Saat T500 Türkçe Menü Tam Dokunmatik Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor şöyle atayım :)

Sesli görüşme yok.

Biraz düşük kalmış.

Vestel'in yeni çıkardığı akıllı saate bak istediğin özellikleri kapsıyor mu bilmiyorum ama paran cepte kalır 250 TL gibi bir fiyatı var ve parasının hakkını veriyor.

Bu da düşük.

Yeni konular

Geri
Yukarı