1000TL Bluetooth kulaklık önerisi

Lighthouse

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Forumda konuyla alakalı birkaç yazı buldum ancak daha güncel bilgi edinmek istedim. 1000TL bütçem var fazla üstüne çıkamam ama biraz zorlayabilirim. Kulak içi kulaklık arıyorum ve gürültü engelleme özelliği olursa iyi olur.

Buds 2 globalde 100 dolar bizim ülkede 50 dolar. 2 yıl önce 1200'e aldım hala 1200. üzücü bir durum. Güzel kulaklık o zamanın 1200 lirasına alınırdı şimdinin 1200 lirasına beleş.

2 yıldır ilk günkü gibi çalışan modeli öneriyorum. 1000 liralıklardan hatta daha pahalılarından da iyidir. Birçok pahalı kulaklık o kadar da sanılanın aksine bas ve tizleri veremiyor. Ama bu fiyat-performans canavarı QCY T13 verir.

2 yıldır ilk günkü gibi çalışan modeli öneriyorum. 1000 liralıklardan hatta daha pahalılarından da iyidir. Birçok pahalı kulaklık o kadar da sanılanın aksine bas ve tizleri veremiyor. Ama bu fiyat-performans canavarı QCY T13 verir.

1000 liralık konuya 500 liralık kulaklık önerip 1000 liralıktan daha iyi olduğunu iddia ediyor. Güzel kafaymış.

Kulaktan düşme sorunu olur mu bende de var bu tarz cubuksuz yeni almamın en büyük sebeplerinden biri düşmesi

Yeni konular

Geri
Yukarı