1000TL F/P Bluetooth kulaklık önerisi

Komutan0

Femtopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm. En fazla 900-1000 TL bandında Bluetooth kulaklık alacacağım önerileri bekliyorum. Beklentilerim şu şekilde:

1. marka takıntım yok, Android kullanıcısıyım.
2. rap trap tarzı şarkılar dinliyorum (baslar esas kriterim genellikle şarkı dinleyeceğim) Hi-Fi ve stereo önemli.
3. mükemmel bir mikrofona ihtiyacım yok ama aramalarda beni üzmesin.
4. kulak içi (silikonlu) tercihim.
5. ses seviyesi tatmin edici ve son seste bozulması olmasın.
6. gürültü engellemesi iyi olsa hoş olur (dışarıda kullanıma uygun aktif/pasif seçilebilir mod)
7. oyunlarda düşük ses gecikmesi olsa güzel olur(mükemmelliyet aramadığım olsa iyi olur diyeceğim özellik) nadiren CoD Mobile ve PUBG oynarım.
8. Bluetooth versiyonumin 5.0 terichen 5.2 ve üzeri.

Son düzenleyen: Moderatör:
Beğenmiş olabilirsiniz ama şahsen pek sıcak bakmıyorum.

Bu fiyat bandında daha bir alternatifi olduğunu düşünmüyorum. Ses şiddeti de gayet iyi, ses kalitesi olarak Shure AONIC SE215 kulaklığım ile kıyaslanmaz ama ses şiddeti yakın. TWS olarak bu fiyata gayet iyi ve gecikme de yok. Ben ofiste oyun, film falan için almıştım gayet memnunum ama müzik konusunda da fiyatına göre başarılı buluyorum.

Bu fiyat bandında daha bir alternatifi olduğunu düşünmüyorum. Ses şiddeti de gayet iyi, ses kalitesi olarak shure aonıc SE215 kulaklığım ile kıyaslanmaz ama ses şiddeti yakın. TWS olarak bu fiyata gayet iyi ve gecikme de yok. Ben ofiste oyun, film falan için almıştım gayet memnunum ama müzik konusunda da fiyatına göre başarılı buluyorum.

Dediğim gibi pek sıcak bakmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı