1000TL Gaming kasa tavsiyesi

Bütçe
600-1000Tl
Bütçeyi azcık aşıyor ama asla üzmez.

Phanteks P400A alınabilir bence.

Hocam PSU suz ve çok pahalı bütçemi aşıyor.
PSU dahil değilse bunu öneririm.

Hocam PSU dahil sizin tavsiye ettiğiniz kasa PSU suz ve çok pahalı kaçıyor.
Bütçeyi biraz arttırırsanız bu kasayı öneririm.

Kullandınız mı memnun musunuz nasıldır TT'nin güç kaynakları.

Hocam bunları öneririm o halde. Ben PSU hariç sandım.

Hocam bu paylaştığınız kasaların çoğunun fanlarının RPM değerlerini göremiyorum RPM hızları da önemli değil mi?
Önemli ancak uygun fiyatlı kasayla birlikte gelen fanların RPM'inden ziyade hava akışı önceliğiniz olsun. Ortalama olarak bu kasaların içinde 1000-1300 RPM 30-45 CFM arası fanlar oluyor. Çok iyi değil, ama yeterli. Sonuçta 1000 TL'lik kasa almıyoruz, 430 TL'lik bir ürün için gayet yeterli.

Önemli ancak uygun fiyatlı kasayla birlikte gelen fanların RPM'inden ziyade hava akışı önceliğiniz olsun. Ortalama olarak bu kasaların içinde 1000-1300 RPM 30-45 CFM arası fanlar oluyor. Çok iyi değil, ama yeterli. Sonuçta 1000 TL'lik kasa almıyoruz, 430 TL'lik bir ürün için gayet yeterli.

Sizce tavsiye ettiğiniz kasayla PSU mu yoksa Corsair Spec Delta RGB mi?

Sizce tavsiye ettiğiniz kasayla PSU mu yoksa Corsair Spec Delta RGB mi?
Benim attıklarım daha iyi. Spec Delta içerisindeki PSU Corsair VS serisine ait 80+ ama sertifikasız. Benim attığım PSU ise 80+ gold. Arada devasa fark var. Ek olarak Spec Delta kasasının hava akışı o kadar da iyi değil. Ön paneldeki mesh alan yeterli gelmiyor. Attığım kasanın ön paneli komple mesh. Ve ön paneli rahatlıkla sökülüp takılabiliyor bu nedenle temizlemesi kolay.

Yeni konular

Geri
Yukarı