1000TL Gaming kasa tavsiyesi

Bütçe
600-1000Tl
Hocam bu arada sistem:
AMD Ryzen 5 2600.
ASUS phonix 1660 Ti.
ASUS Prime B450M-K.
Bunlar var bunlara uygun kasa ve güç kaynağı bunlar galiba.
Şu anda Rampage redcore kullanmaktayım ve hiç memnun değilim ne temizliği ne fan hızları ne soğutması ne malzeme kalitesi ne de güç kaynağından hiç memnun değilim bir kez de değişti PSU ama yine de güvenemiyorum sisteme zarar versin istemiyorum daha 1.5 sene oldu alalı.
Sonuç olarak kasa ve güç kaynağını güvenilir ve sağlam bir şeyler almak istiyorum.

Hocam bu arada sistem:
AMD Ryzen 5 2600.
ASUS phonix 1660 Ti.
ASUS Prime B450M-K.
Bunlar var bunlara uygun kasa ve güç kaynağı bunlar galiba.
Şu anda Rampage redcore kullanmaktayım ve hiç memnun değilim ne temizliği ne fan hızları ne soğutması ne malzeme kalitesi ne de güç kaynağından hiç memnun değilim bir kez de değişti PSU ama yine de güvenemiyorum sisteme zarar versin istemiyorum daha 1.5 sene oldu alalı.
Sonuç olarak kasa ve güç kaynağını güvenilir ve sağlam bir şeyler almak istiyorum.
Önerdiğim PSU şu sıralar forumda en çok önerilen PSU'dur. Bu bütçeye bu kadar kaliteli ve 80+ gold bir ürün bulamazsın.
@kandes2 ve @RPM PSU alanına daha hakimler, en tatmin olacağın cevabı onlardan duyarsın.

Kasa için ben tatmin edici cevap vereyim, ön paneli komple mesh olduğundan dolayı kasanın ısınma derdi olmayacaktır, fan kontrolcüsü mevcut istediğin gibi fan hızı ayarlayabilirsin. Bunun dışında fanların LED'lerini açıp kapatabilmen için tuş bulunuyor kasanın üstünde. Dahili olarak 4 adet FRGB fan ile geliyor. 36CM ekran kartı desteği var içi de oldukça büyük. Kasadakiler haricinde 5 adet fan ilavesi daha yapabiliyorsun. Fiyatına göre oldukça başarılı bir ürün, kesinlikle alınır.

Önerdiğim PSU şu sıralar forumda en çok önerilen PSU'dur. Bu bütçeye bu kadar kaliteli ve 80+ Gold bir ürün bulamazsın.
@kandes2 ve @RPM PSU alanına daha hakimler, en tatmin olacağın cevabı onlardan duyarsın.

Kasa için ben tatmin edici cevap vereyim, ön paneli komple mesh olduğundan dolayı kasanın ısınma derdi olmayacaktır, fan kontrolcüsü mevcut istediğin gibi fan hızı ayarlayabilirsin. Bunun dışında fanların LED'lerini açıp kapatabilmen için tuş bulunuyor kasanın üstünde. Dahili olarak 4 adet frgb fan ile geliyor. 36cm ekran kartı desteği var içi de oldukça büyük. Kasadakiler haricinde 5 adet fan ilavesi daha yapabiliyorsun. Fiyatına göre oldukça başarılı bir ürün, kesinlikle alınır.

@kandes2 @RPM arkadaşlar konuya bir el atabilir misiniz çok kararsızım zaten sistemi alırken bir hata ile Rampage kasa aldım bu seferde pişman olmak istemiyorum.
Hocam PSU'dan yana sıkıntı yaşamak istemiyorum 100-200TL fazla olsun ama kaliteli olsun.

Son düzenleme:
Hocam PSU suz ve çok pahalı bütçemi aşıyor.

Hocam PSU dahil sizin tavsiye ettiğiniz kasa PSU suz ve çok pahalı kaçıyor.

Kullandınız mı memnun musunuz nasıldır TT'nin güç kaynakları.

Halen kullanmaktayım. Bir tık sesli çalışıyordu başta, TT'nin kendi programından fan ayarını yaptım. Şu anda ses çok az. Ben memnunum.
Sizce tavsiye ettiğiniz kasayla PSU mu yoksa Corsair Spec Delta RGB mi?

Ayrıca hocam TR2s PSU geliyor lightpowerdan daha iyi diye biliyorum.

PSU için bütçe nedir?

Hocam kasa ve PSU 1000₺
Bu bütçeye alacağın kasa ve PSU'dan da memnun olmazsan ne olacak? Elindeki mavcut parçaları 1.5 sene kullanmışsın madem acelen niye ki? Biraz daha bütçe arttırıp yaza doğru evladiyelik PSU ve kasa alabilirsin.

Bu konu da tavsiyeniz nedir?
Halen kullanmaktayım. Bir tık sesli çalışıyordu başta, TT'nin kendi programından fan ayarını yaptım. Şu anda ses çok az. Ben memnunum.

Ayrıca hocam TR2s PSU geliyor lightpowerdan daha iyi diye biliyoru
PSU için bütçe nedir?
350-500₺

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı