1000TL ile alınabilecek en iyi 650W PSU nedir?

MehmetCns

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, 1000TL param var. 1000TL'ye Hepsiburada sitesinden alabileceğim en iyi güç kaynağı nedir, yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, Vatan bilgisayardan alınma 20 ay garantisi bulunan 650W 80+ Bronze sertifikalı güç kaynağı ile ilgilenir misiniz? Çünkü 1000 TL ye günümüzde orta seviye bile denilemeyecek PSU lar var. Sistemin en önemli bileşeni PSU dur benim gözümde. Tüm sisteme ihtiyacı olan gücü o veriyor sonuçta ve bunu verirken dengeli biçimde yapması çok önemli diğer bileşenlere zarar gelmemesi açısından.

Sistem parçalarınız nedir? Eğer 550W yeterliyse daha kaliteli bir model almak daha mantıklı.

@MAHOA Güzel yazmışsınız, bahsi geçen PSU modeli nedir onu da belirtiniz.

Sistem parçalarınızı bilmiyorum fakat paylaşırsanız Watt konusunda fikrimi verebilirim.

550W olarak bu ürün var kaliteli diyebileceğim:

Merhaba, 1000TL param var. 1000TL'ye Hepsiburada sitesinden alabileceğim en iyi güç kaynağı nedir, yardımcı olursanız çok sevinirim.
Hepsiburada'da bulamadım bütçe kısıtlı ise ve minimum 650W lazımsa bunu öneririm kötünün iyisi.

Sistem parçalarınız nedir? Eğer 550W yeterliyse daha kaliteli bir model almak daha mantıklı.

@MAHOA Güzel yazmışsınız, bahsi geçen PSU modeli nedir onu da belirtiniz.

Sistem parçalarınızı bilmiyorum fakat paylaşırsanız Watt konusunda fikrimi verebilirim.

550W olarak bu ürün var kaliteli diyebileceğim:

Cooler Master MWE V2 model. B tier veya mid range kategorisinde gösteriliyor sanırsam. 5 adet korumaya sahip. Sitesinde detaylı yazıyor, benim hatırladıklarım bu kadar.

Cooler Master MWE V2 model. B tier veya mid range kategorisinde gösteriliyor sanırsam. 5 adet korumaya sahip. Sitesinde detaylı yazıyor, benim hatırladıklarım bu kadar.

Küçük kabloları olan degil miydi o kasası küçükse güzel bir PSU evet.

Ryzen 5 5500.
16 GB RAM.
RX580 8 GB.
ASUS Prime B450M kıı.
120GB SSD.
320GB HDD.
Gameforge 550W 80+ bronz.

Sistemin bu şekilde herhalde buna 550W bile fazla fazla yeter.

Yeni konular

Geri
Yukarı