1000TL klavye önerisi

javarera

Picopat
Daha fazla  
Selam. Öncelikle laptopuma monitör aldığım için klavye de almak durumunda kaldım ve zamanı geldi sanırım. Bütçem maksimum 1000TL ama o kadar çıkmayı gerekmedikçe planlamıyorum. Klavyeden hiç ama hiç anlamam ve çok bir beklentim yok. Küçük olsun, hatta numpadi bile olmasa daha iyi olur. RGB falan da fark etmez sonuçta sadece monitörü kullanırken kullanacağım.

Aklımda:

"Sarftech T60 kırmızı Switch RGB kablolu oyuncu klavye" modeli var şu an N11'de 600TL.

Sizin de önerilerinizi bekliyorum.

Belirttiğin model alınmaz. Çift basma yay sesi gibi sorunları bulunuyor. Yeni bir hesap açıp alırsan 963 TL tutuyor vergi ile.

Öncelikle gecenin bu saatinde cevap verdiğin için çok teşekkürler forumda ne istesem imdadıma ilk sen yetişiyorsun.

Sonrasında ise model için teşekkürler fakat ben zaten hesap haklarımı kullanmıştım Aliexpresste. Yani maalesef.

Öncelikle gecenin bu saatinde cevap verdiğin için çok teşekkürler forumda ne istesem imdadıma ilk sen yetişiyorsun.

Sonrasında ise model için teşekkürler fakat ben zaten hesap haklarımı kullanmıştım AliExpress'te. Yani maalesef.

Hesap haklarını kullanmış olman bir şey değiştirmez hocam. Yeni bir hesap açtığında yine yararlanabiliyorsun diye biliyorum. Yanlış biliyorsam aydınlatın beni. Lütfen yeni bir hesap açıp dener misiniz?

Herhangi bir yakınının bilgileri üzerinden de yeni bir hesap açıp satın alabilirsin.

Hesap haklarını kullanmış olman bir şey değiştirmez hocam. Yeni bir hesap açtığında yine yararlanabiliyorsun diye biliyorum. Yanlış biliyorsam aydınlatın beni. Lütfen yeni bir hesap açıp dener misiniz?

Herhangi bir yakınının bilgileri üzerinden de yeni bir hesap açıp satın alabilirsin.
Gerçektende 900TL tutuyor teşekkürler. Umarım bu paraya değer.

Geri
Yukarı